kazlauskasg

Po balandžio 13 dieną įvykusių balsavimų paaiškėjo, kad 2011 metais dar neteks rinkti miestų ir rajonų merų tiesioginiuose rinkimuose. Balsavimu nusivylę Liberalų ir centro sąjungos atstovai (LCS) Seime jau prakalbo apie pasitraukimą iš valdančiosios koalicijos. Tad valdančiajai koalicijai iškyla realios grėsmes. Jei LCS atstovai nuspręs trauktis iš koalicijos, tai jau po kelių savaičių galima tikėtis naujos valdančiosios daugumos susiformavimo.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos gretose kyla nemažai kivirčų. Savo oponenentų partijoje „talibais“ pravardžiuojami G.Songaila, K.Uoka, A.Birbilas ir kiti radikalieji konservatoriai įgyja vis didesnę įtaką.

Continue reading „Aplinkos ministerijoje iki šiol dirba ,,Raudonikiu” pakrikštytas kriminalinis autoritetas“

Copy of kovaliovas_4

Gruodžio 4-ąją žurnalistiniu požiūriu turėčiau laikyti daugmaž sėkminga diena. Tądien dalyvavau Seimo Kovo 11-osios salėje surengtoje konferencijoje “Baltijos kelias – kelias į laisvę”. Renginys paliko gerą įspūdį. Rimtu renginiu pavadinti šią konferenciją galėčiau vien dėl to, kad buvo perskaityta keliolika įsimintinų pranešimų. Omenyje turiu Nepriklausomybės akto signatarų Virgilijaus Čepaičio, Romualdo Ozolo, Vytauto Landsbergio pasisakymus, Lietuvos mokslų akademijos užsienio nario Alfred Erich Senn kalbą, Latvijos Liaudies fronto “Tautas Frontes” pirmininko Dainio Ivanso, Laisvojo tarptautinio Moldovos universiteto Istorijos ir politikos mokslų instituto direktoriaus Oktaviano Cyku, filosofo Vytauto Radžvilo garsiai išguldytas pastabas.

Gruodžio 4-oji buvo sėkminga diena dar ir todėl, kad konferencijoje teko klausytis žymaus Rusijos žmogaus teisių gynėjo, politiko, disidento Sergėjaus Kovaliovo itin originalių įžvalgų apie Rusijos, Europos Sąjungos, Amerikos ateitį.

Continue reading „Keistas konferencijos organizatorių abejingumas“