luka

Все беларуские государственные СМИ прямо или косвенно оплачиваются диктаторским режимом и любят, как мне показалось, изображать беларуского диктатора этаким двухметровым «суперменом».  Мы, к сожалению, не знаем реальных физических параметров человека, называющего себя президентом. Однако, автору приходилось иметь беседы с людьми, которые видели АГЛ (А. Г. Лукашенко). Они утверждают, что его рост несколько меньше, порядка 185 см. Поэтому хочется порассуждать поподробнее про соответствие диктатора образу «супермена». 

Continue reading „Смерть чиновника на лукашенковской лыжне и всевозрастающее массовое пьянство народа“

video_cip

Igoris Suhorukovas – baltarusis. Pabėgo jis iš Baltarusijos baimindamasis prezidento Aleksandro Lukašenkos represijų. Nieko keisto. Paskutiniaisiais metais jis aktyviai rėmė opoziciją. Šios I.Suhorukovo nuostatos neliko nepastebėtos. Oficiali valdžia netrukus pasirūpino, jog vaikiną pradėtų persekioti keisčiausi nemalonumai, bėdos, nelaimės: jį baudė už neva padarytus finansinius bei viešosios tvarkos pažeidimus, jį išmetė iš darbo, jį trumpam uždarė į daboklę. O kai vieną dieną buvo žiauriai sumuštas, I.Suhorukovas nusprendė daugiau neberizikuoti ir Lietuvoje paprašė politinio prieglobsčio.

Šiandien skelbiame Igorio Suhorukovo pasakojimą apie tai, kaip jis atsidūrė Lietuvoje. Netrukus bus paskelbtas ir jo pasakojimas apie Baltarusijos kalėjimų kasdienybę, Baltarusijoje įvykdytas politines žmogžudystes ir asmeninius įspūdžius, patirtus gyvenant Lietuvoje.

Continue reading „Kodėl baltarusis Igor Suhorukov paprašė politinio prieglobsčio“

belarus_papildomas 01

2009 metų rugsėjo 16 – 19-ąją dienomis Vilniuje rengiama 6-oji nacionalinė Baltarusijos prekių ir gaminių paroda “Expo”. Šia proga į Lietuvą atvyksta paskutiniu Europos diktatoriumi tituluojamas Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka. Numatytas net A.Lukašenkos susitikimas su naująja Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite. Ką byloja Minsko ir Vilniaus bandymas bičiuliautis? Juk dar visai neseniai, vos prieš keletą metų, nė viena Europos Sąjungos šalis nebūtų drįsusi bent jau valstybiniu lygiu priimti su opozicija ir kitaminčiais žiauriomis priemonėmis susidorojančio Baltarusijos diktatoriaus. Lietuva tokią nuostatą šiandien laužo. Toks oficialiojo Vilniaus žingsnis, be abejo, buvo suderintas tiek su ES, tiek su NATO vadovybe. Vargu ar Lietuva būtų sutikusi aukščiausiu lygiu priimti A.Lukašenką, jei ne Briuselio ir Vašingtono pritarimas.

Continue reading „Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka: “Nelaimei aš dar ne Dievas!”“