Orenburg

Šių metų vasarą, liepos pradžioje, sensacinga žinia sukrėtė Rusiją – Orenburge išaiškinta didžiulė pedofilų gauja. Šiai gaujai priklausė apie 150 žmonių, o ji veikė net septyniolika metų, nuo 1993 metų rudens. Gauja slėpėsi po Dvasinio tobulėjimo centro priedanga, o vadovavo jai žinomas psichologas Nikolajus Vesninas. Šis psichologas ir vadovavo Dvasinio tobulėjimo centrui, kurį kai kurie Rusijos religijų ekspertai priskyrė totalitarinių sektų kategorijai. Užsimaskavusiam pedofilų klanui priklausė vietos elitas – įtakingi juristai, bankininkai, pedagogai, medikai.

Continue reading „Orenburge demaskuotas skaitlingas pedofilų klanas“

venckiene_neringa

Rugsėjo 4 dieną Kaune, Vienybės aikštėje prie Karo muziejaus įvyko pilietinis mitingas „Laisvė ar priespauda“, kuriame pagerbtas šių metų pavasarį nužudyto kovotojo su pedofilija Drąsiaus Kedžio atminimas. Mitingo dalyviai reikalavo, kad Lietuvos teisėsauga imtųsi esminių reformų ir teisinės valstybės atkūrimo.

Šį mitingą organizavo ,,Drąsiaus kelio“ judėjimas, judėjimas „Vytis“, Kauno Jungtinis Demokratinis judėjimas, Visuomeninė piliečių sąjunga, Tautos Ateities forumas, asociacija „Vienybės forumas“. Renginyje dalyvavo ir D.Kedžio teta Audronė Skučienė, pusbrolis Tadas Skučas. Į mitingą susirinko apie 500 kauniečių ir miesto svečių.

Continue reading „Organizuojamas didžiulis puolimas prieš D.Kedžio seserį teisėją Neringą Venckienę“

juska_naujas

Buvęs Klaipėdos miesto apylinkės vyriausiasis prokuroras  Stanislovas Stulpinas, savo interviu “Lietuvos žinioms” (paskelbtas šių metų rugpjūčio 25  dieną), išdrįso pasakyti, rodos, jau seniai visiems žinomą polišinelio paslaptį – pedofilija įtariamas Audrius Ūsas galimai buvo VSD informatorius ir kad būtent A. Ūsas galimai suteikė VSD informacijos apie Darbo Partijos juodąją buhalteriją.

Tad iš S. Stulpino interviu iškyla dvi versijos, kurios galimai šiuo metu ir yra pagrindinės. Apie tai netiesiogiai liudija sunkiai suprantama, brangiai kainuojanti L. Stankūnaitės apsauga – šioje byloje itin svarbią rolę, jeigu ne pagrindinę, vaidina svetimos šalies specialiosios tarnybos.

Continue reading „Polišinelio paslaptys“

DudonisM

Šį savaitgalį užsukęs į Vilniaus centre esantį knygyną vitrinoje pastebėjau besipuikuojančią liūdnai pagarsėjusio sovietinio veikėjo Juozo Kuolelio knygą. Kam skirti šie prisiminimai, bylojo memuarų pavadinimas – “Pro kalėjimo grotas”.

Anotacijoje rašoma: „Gairių“ leidykla išleido Juozo Kuolelio knygą „Pro kalėjimo grotas“. Tai dokumentinio autobiografinio pobūdžio knyga apie lemtingus Lietuvai įvykius 1990-1991 m. bei vėliau sekusį teismo procesą, kuriame buvo teisiami vadinamieji „perversmininkai“.

Knyga nebuvo itin pigi, bet ir ne per daug brangi. Todėl nusipirkau. Šiandien ją jau beveik visą perverčiau. “Pro kalėjimo grotas” įsigijau, žinoma, ne todėl, kad būčiau J.Kuolelio bendramintis.

Continue reading „Džiaugiamės, nors iš tiesų reikėtų verkti“

kedys_px600

Lietuvos žmones kviečiame atvykti į pilietinę akciją prie Kedžių namų! Pilietinė akcija įvyks prie Kedžių namų Kauno pakraštyje. Tikslus adresas: Garliava, Kluonio gatvė Nr. 5. Apginkime balandžio mėnesį klastingai nužudyto Drąsiaus Kedžio dukrelę. Pedofilijos bylos tyrimas visai įstrigo. Prieš keletą dienų nužudytas dar vienas šios skandalingos bylos įtariamasis – pedofilija įtariamas verslininkas. Tiesa, oficiali versija byloja, esą mirties būta ne smurtinės. Tačiau kiekvienas blaiviai mąstantis žmogus suvokia, kaip ir kodėl atliekamos tokio pobūdžio nelaimės. Taigi Drąsiaus Kedžio dukrelei yra iškilęs rimtas pavojus. Pedofilų klanui liudininkai nereikalingi. Akivaizdu, kad įtakingas pedofilų klanas siekia pašalinti visus iki vieno likusius gyvus liudininkus.

Continue reading „Apginkime Drąsiaus Kedžio dukrelę!“

kedys_px600

Balandžio 20-ąją sužinota, kad kovotojas prieš pedofiliją Drąsius Kedys negyvas. Jo palaikai rasti Kauno rajone, Šlienavoje, netoli Kauno marių. Žuvusiojo giminės apie tai sužinojo netikėtai. Pastaruoju metu dažnai pasirodydavo informacijos, esą D.Kedys nebegyvas. Tikrindamos vieną iš tokių pranešimų, Drąsiaus Kedžio tetos Audronė Skučienė ir Birutė Steponkevičienė savarankiškai nuvyko į morgą. Jos ir atpažino savo sūnėno palaikus. Vėliau atvykusi D.Kedžio sesuo teisėja Neringa Venckienė irgi atpažino savo brolio kūną. Drąsius Kedys buvo pakeitęs išvaizdą, užsiauginęs ir nusidažęs plaukus. Ant kūno aptikta kraujo ir kitokių smurto pėdsakų. Drąsiaus pusseserė advokatė Sonata Žukauskienė patvirtino, kad ant žuvusiojo kūno rasta smurto žymių. Manoma, kad D.Kedys nužudytas praėjusios savaitės viduryje. Jo kūnas aptiktas dar kovo 17 dieną, kaip teigiama, gamtos švarinimo akcijos metu.

Continue reading „Drąsius Kedys – negyvas“