„Victoria’s Secret“ atšaukia savo garsųjį mados šou. EPA – ELTA nuotr.

„Victoria’s Secret“ mados namai šiais metais neberengs savo garsiojo mados šou. Tai paskelbė „L Brands“ koncernas, kuriam priklauso šis mados ženklas, praneša amerikiečių žiniasklaida. Anot duomenų, šou kasmet pritraukia vis mažiau žiūrovų, 2018-aisiais jų skaičius pasiekė antirekordą.
 
Pirmą kartą „Victoria’s Secret“ mados šou, kuriame ant podiumo karaliauja aukštakulniai, žvilgantys apatiniai ir milžiniški sparnai, buvo surengtas 1995 metais. Pastaraisiais metais mados renginys vykdavo lapkritį arba gruodį.
 
Pastaruoju metu „Victoria’s Secret“ klientės perbėgo pas konkurentus, teigia amerikiečių TV stotis CNN. Apatinių šou neretai buvo vadinamas seksistiniu ir antifeministiniu.
 
Ženklui, be to, pakenkė Epsteino skandalas. Anot pranešimų, „L Brands“ koncerno įkūrėjas palaikė glaudžius ryšius su pedofilu ir multimilijonieriumi Jeffrey‘iu Epsteinu.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.11.22; 03:00

Seksualinis nusikaltėlis JAV milijardierius Jeffrey’is Epsteinas nugabentas į ligoninę po to, kai buvo rastas pusiau sąmoningas kalėjimo kameroje.
 
66 metų amžiaus turtingas finansininkas aptiktas sužeistas po tikėtino mėginimo nusižudyti, jis buvo pusiau sąmoningas.
 
Kaip praneša JAV žiniasklaida, teismo laukiantis J. Epsteinas rastas gulintis ant žemės, o ant jo kaklo pastebėtos žymės, sužalojimai. Žiniasklaidos pranešimuose nurodoma, kad sužalojimai neturėtų būti sunkūs.
 
Sargybiniai taip pat aiškinasi, ar vyras galėjo tapti užpuolimo auka.
 
J. Epsteinas laukia teismo dėl kaltinimų prekyba žmonėmis sekso paslaugoms teikti. Jam pateiktas vienas kaltinimas prekyba nepilnamečiais seksualinio išnaudojimo tikslais ir vienas kaltinimas sąmokslu vykdyti prekybą nepilnamečiais seksualinio išnaudojimo tikslais.
 
Praėjusią savaitę buvo atmestas J. Epsteino prašymas paleisti už užstatą.
 
Jei bus pripažintas kaltu, jam gresia iki 45 metų kalėjimo.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.07.26; 00:30