Bernie Madoffas. EPA – ELTA nuotr.

JAV kalėjime mirė vienas didžiausių finansinių sukčių Bernie‘is Madoffas, pranešė stotis CBS ir „The Washington Post“. Jam buvo 82 metai. B. Madoffas susijęs su spėjamai didžiausia finansine apgavyste istorijoje.
 
Jis daug metų apgaudinėjo investuotojus ir išviliojo iš jų iki 65 mlrd. dolerių (54 mlrd. eurų). B. Madoffas buvo suimtas finansų krizės įkarštyje 2008 metų gruodį ir 2009-aisiais nuteistas 150 metų kalėti. Nuo tada sukčius dienas leido kalėjime.
 
Procese B. Madoffas prisipažino niekada neinvestavęs jam patikėtų sumų. Tarp jo aukų buvo bankininkai, privatūs asmenys ir labdaros organizacijos iš viso pasaulio. Byla sulaukė didžiulio dėmesio.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.04.15; 00:30

Generalinė prokuratūra gavo pranešimą apie tai, kad šių metų sausio 21 d. Ho Ši Mino mieste (Vietnamas) buvo sulaikytas Lietuvos Respublikos pilietis S. R., kurio tarptautinė paieška vykdoma Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros ir Vilniaus apygardos teismo iniciatyva.

S. R. yra įtariamasis itin sudėtingame ir didelės apimties sukčiavimo Europos Sąjungos paramos lėšomis ikiteisminiame tyrime.

Continue reading „Beveik metus ieškotas S. R. sulaikytas Vietname“