ziobiene_edita

Lietuvos Seimas ne kartą pasižymėjo kaip prieštaringus sprendimus priimantis parlamentas. 2010 metų lapkričio 16 dienos balsavimas Seime dėl vaikų teisių apsaugos kontrolierės Editos Žiobienės atleidimo – išskirtinis įvykis, atskleidęs tikrąją padėtį Seime. 33-ims Seimo nariams balsavus prieš E.Žiobienės atleidimą ir 31-am Seimo nariui pasisakius už jos atleidimą, kontrolierė lieka poste. Aktyvius piliečius ,,violetine minia” paniekinančiai vadinanti veikėja ir toliau galės skelbti prieštaringus pareiškimus bei mėgautis didžiuliu žiniasklaidos dėmesiu.

Kokios politinės figūros palaikė E.Žiobienę? Jos rėmėjų tarpe – komunistinės nomenklatūros atstovai G.Kirkilas, J.Jagminas, B.Bradauskas, J.Palionis, Č.Juršėnas, nomenklatūros tarnai V.Andriukaitis, A.Šedžius, A.Vidžiūnas, J.Sabatauskas, A.Lydeka, A.M.Pavilionienė, politikos naujokai M.Varaška, J.Stanevičius. Nieko nuostabaus, kad E.Žiobienę palaikančiųjų tarpe atsidūrė ,,Rubicono“ vaikinai – A.Vidžiūnas ir V.Andriukaitis.

Continue reading „Seime – Editos Žiobienės “gelbėjimo“ spektaklis“

rimas_armaitis

Kiekvieną kartą, kai susiduriame su svarbiais istorijai įvykiais, iš tikrųjų susiduriame su žmonių veiksmais ir likimais, todėl istorija yra ne vien įvykių, bet ir žmonių gyvenimo atspindys.

Kaip teigiama SUN TZU knygoje “Karo menas“, kuri parašyta 500 metų anksčiau nei Biblija, karas yra apgaulės kelias, nuolatinių klaidinančių išpuolių organizavimas, dezinformacijos skleidimas, triukų ir gudrybių naudojimo kelias.

O dabar pasvarstykime, ar ne šiuos metodus mūsų valdytojai naudoja kasdieniniame gyvenime, tai su kuo gi jie kariauja, jei ne su mumis? Vadinasi, mūsų tarnai, t.y. tie, kuriuos mes išrenkame, kad tarnautų mums, paskelbė mums karą ir kariauja prieš mus. Ar tai normalu?

Continue reading „Rimas Armaitis: ar mus valdo ufonautai?“