Amsterdame nušautas žmogus, du sužeisti. EPA-ELTA nuotr.

Nyderlandų policija pranešė, kad penktadienio naktį Amsterdamo centre vienas žmogus buvo nušautas, o du – sužeisti.

„Vienas žmogus žuvo, o du – vyras ir jauna moteris – buvo sužeisti ir nugabenti į ligoninę po šūvių „Grote Wittenburgerstraat“ gatvėje, miesto centre“, – Amsterdamo policijos atstovas spaudai Leo Dortlandas sakė naujienų agentūrai AFP.

Nors policija neatskleidė aukos tapatybės, tačiau Nyderlandų žiniasklaida pranešė, kad tai buvo iš Maroko kilęs 17-metis paauglys.

Pranešta, kad jis buvo nušautas prie vaikų žaidimo aikštelės priešais bendruomenės centrą, kur vaikai lanko kulinarijos ir kikbokso užsiėmimus.

Turistų mėgstamame Amsterdame po įvykio pasklido baimė, tačiau policija teigė, kad tai buvo ne teroro išpuolis, o kriminalinis nusikaltimas.

Vietos žiniasklaida, remdamasi šokiruotų liudininkų pasakojimais, pranešė, kad šaudyta iš automatinio ginklo. Po to, kai auka nukrito, žmonės matė iš įvykio vietos sprunkantį vyrą su gobtuvu.

Pasak policijos atstovo spaudai, tai jau trečiasis kriminalinis nusikaltimas Amsterdame šią savaitę, todėl žmonės labai jautriai reaguoja į šūvius.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.01.28; 00:01

snoras

Visuomenės aktualijų portalas Slaptai.lt savo skaitytojams siūlo atkreipti dėmesį, kaip į banko “Snoras” bankrotą žvelgia mums “draugiška” Rusija. Omenyje turime “The Moscow post” pasirodžiusią Nikolajaus Sokolskio publikaciją “Lietuvių – britų sąmokslas”.

Minėtame rašinyje įrodinėjama, esą Lietuvos vyriausybė neturėjo jokių rimtų priežasčių nacionalizuoti banką „Snoras“, taip pat pabrėžiami ir akcentuojami Vladimiro Antonovo nuopelnai stiprinant Lietuvos bankų sistemą. Tuo pačiu įrodinėjama, esą Didžioji Britanija taiko dvigubus standartus išduodant įtariamuosius. Tiksliau tariant, Lietuvai įtariamuosius atiduoda neabejotinai lengviau nei Rusijai.

Continue reading „Lietuvių – britų suokalbis?“

g.visockas-portretas

Kovo 28-ąją Lietuvos Apeliacinis teismas nagrinės skandalingąją Medinininkų žudynių bylą. Ši diena – tokia svarbi, kad greičiausiai pateks į Lietuvos istoriją. Bent jau į Lietuvos teismų praktikos suvestines.

Mat tądien bus aiški kaimyninės Latvijos pozicija. Tąsyk mes žinosime, ar oficialioji Ryga leidžia buvusį Rygos OMON milicininką Konstantiną Michailovą – Nikuliną patraukti baudžiamojo atsakomybėn pagal įstatymą, numatantį atsakomybę už karo nusikaltimus.

Portalas Slaptai.lt primena, jog buvęs Rygos omonininkas K.Michailovas – Nikulinas Vilniaus apygardos teismo kolegijos jau nuteistas kalėti iki gyvos galvos. Pati griežčiausia iš šiuo metu galiojančių bausmių buvusiam omonininkui skirta “dėl tyčinio nužudymo sunkinančiomis aplinkybėmis”. Būtent tokio verdikto, atiduodami bylą į teismą, ir siekė oficialieji kaltintojai – Lietuvos prokurorai.

Continue reading „Medininkų žudynių byloje – beprasmės karo nusikaltimo paieškos“