Diana Nausėdienė Biržuose susitiko su „Carito“ savanoriais. Prezidentūros nuotr.

Ant bendruomenes kuriančių žmonių ir laikosi valstybė, sakė pirmoji ponia Diana Nausėdienė, trečiadienį apsilankymą Biržuose pradėjusi susitikimu su šio miesto „Carito“ savanoriais.
 
Vėliau D. Nausėdienė taip pat lankėsi Biržų technologijų ir verslo mokymo centre, kur domėjosi profesinio mokymo galimybėmis ir regiono perspektyvomis.
 
Po pietų pirmoji ponia bendravo su moksleiviais, susirinkusiais į edukacinius užsiėmimus. Visą dieną Biržų pilyje ir jos kieme vyko vaikams ir jaunimui skirtos atviros Valstybės pažinimo centro (VPC) dirbtuvės.
 
Tai jau antras kartas, kai prezidento komandą darbo dienų regionuose metu lydi Prezidento kanceliarijos VPC edukatoriai, kurie rengia užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams apie valstybę ir pilietiškumą.
 
VPC edukacinės programos globėja yra pirmoji ponia Diana Nausėdienė.
 
Po pokalbių ir diskusijų su jaunimu pirmoji ponia linkėjo moksleiviams gerų ateinančių metų: „Linkiu išmokti nuoširdžiai bendrauti ir vaisingai bendradarbiauti. Mokėti konstruktyviai išsakyti savo poziciją ir puoselėti individualumą. Tik bendruomenėje esame stiprūs, tik susitelkę galime nuveikti didžius darbus. Juk valstybę kuriame visi kartu.“
 
Popiet D. Nausėdienė kartu su prezidentu lankėsi Pasvalio „Riešuto“ mokykloje, kurioje ugdomi vaikai, turintys specialiųjų poreikių, taip pat dalyvavo Pasvalio P. Vileišio gimnazijoje vykusioje diskusijoje „Švietimas: įtraukusis ugdymas“.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.08.27; 02:00

D. Nausėdienė artėjančią Kovo 11-ąją paminėjo su Medininkų bendruomene. Roberto Dačkaus (Prezidentūros kanceliarijos) nuotr.

Diana Nausėdienė kartu su vietos bendruomene dalyvavo artėjančios Kovo 11-osios proga surengtame šventiniame minėjime Medininkų pilyje.
 
Sveikindama susirinkusiuosius ji sakė, kad Medininkai yra svarbi vieta visai Lietuvai, nes būtent ši pilis, ši vietovė buvo svarbi sostinės gynybinio žiedo dalis, o šiandien – tai vieta, kur gyvena, dirba ir kuria laisvos šalies laisvi žmonės.
 
„Kaip ši pilis, plyta po plytos, akmuo po akmens, tapo stipria ir neįveikiama tvirtove, taip pamažu, bet kryptingai ir su didele meile kuriasi mūsų Lietuva, kurioje būtent Jūs esate svarbiausi. Juk nėra taip svarbu, kur gyvenate ar kokia kalba šnekate. Reikšminga yra tik tai, ką darote laisvei ir valstybingumui stiprinti“, – kalbėjo D. Nausėdienė.
 
Šventė prasidėjo „Tautiškos giesmės“ giedojimu, susirinkusiai bendruomenei koncertavo Medininkų Šv. Kazimiero gimnazijos moksleiviai.
 
Medininkų pilies skyriaus vedėjas Gintautas Terleckas pasidžiaugė, kad Kovo 11-osios minėjimai tampa gražia šios bendruomenės tradicija, po kurių žmonės bendrauja, prisimena istoriją, turi galimybę susipažinti su Medininkų pilies ekspozicija ir šios vietos praeitimi.
 
Artėjančio Lietuvos nepriklausomybės 30-mečio atkūrimo proga D. Nausėdienė linkėjo: „Būkite laimingi, dalinkimės gerumu ir širdies šiluma. Su Kovo 11-ąja, Mielieji!“
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.03.07; 01:00