Lietuvos policija ir Europos teisėsaugos institucijos ieško Lietuvos Respublikos piliečio Renaldo Kanio. Paskelbta jo paieška, išduotas Europos arešto orderis.
 
Asmuo įtariamas dėl nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse, t. y. nusikalstamo susivienijimo, neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu, kontrabandos, nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimo, nužudymo.
 
Pagal pranešimą, policijos turimais duomenimis, 46 metų Renaldas Kanys siejamas su 2019 m. gegužės 15-16 dienomis sulaikytais ginkluotų nusikalstamų susivienijimų nariais ir jų įvykdytais nusikaltimais. Jis gali slapstytis tiek Lietuvoje, tiek kitose ES šalyse. Išskirtinis įtariamojo bruožas – tatuiruotė per visą dešinę ranką.
 
Pažinusių šį asmenį ar žinančių ką nors apie jo buvimo vietą prašoma paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112. Anonimiškumas garantuojamas.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.05.24; 00:01

Sekmadienio, gegužės 21 d., rytą Vilniaus apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) gavo pranešimą, kad miške, šalia Nemenčinės, pastebėtas būrys vyrų su ginklais.

Įvertinus pranešimo rimtumą, į įvykio vietą išsiųstos policijos pajėgos, pasitelkti Antiteroristinių operacijų rinktinės ARAS kovotojai.

Atvykę pareigūnai sulaikė 12 vyrų su automatiniais ginklais, dalis jų vilkėjo rusiško tipo maskuojančius kombinezonus. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo „airsoft“ ginklai, kurie savo išvaizda niekuo nesiskiria nuo tikrų ginklų. Vyrai su savimi turėjo po kelis ginklus, kai kurie buvo su optika, turėjo galimai savadarbius sprogstamuosius įtaisus.

Kai kurių sulaikytųjų gyvenamosiose patalpose atliktos kratos, jų metu rastas nelegalus ginklas, šaudmenys ir galimai savadarbiai sprogstamieji įtaisai.

Vilniaus apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis pagal LR baudžiamojo kodekso 253 str., praneša Policijos departamentas.

Informacijos šaltinis – ELTA

2017.05.24; 06:30

Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Vytautas Gataveckas kartu su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei Vilniaus 3-iojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnais, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl rengimosi nužudyti du ar daugiau žmonių, sėkmingai atliko slaptą operaciją.

Kratos metu vilniečio namuose rasta ir paimta mažiausiai šešetas, kaip įtariama, nelegaliai laikytų šaunamųjų ginklų, didelis kiekis šauamųjų ginklų dalių, įranga bei priemonės šaunamųjų ginklų konstrukcijos perdarymui, įvairūs šaudmenys bei jų dalys.

Continue reading „Po kratos – gausūs ginklų radiniai vilniečio namuose“