fntt

Pavyzdžiui: FNTT Neteisėto paramos panaudojimo skyriaus poskyrio vyrenysis inspektorius A. K. 2010.01.27 Nr. 04/11-13-186 rašo savo viršininkui „tarnybinį pranešimą dėl dokumentų klastojimo ir pasikėsinimo sukčiauti“.

O viršininkas K. B. tą pačią diena t.y. 2010.01.27 rašo – „pradedu ikiteisminį tyrimą“ ir perduoda šį „pagamintą“ raštą tyrėjai R. M. Vėliau viršininkas K. B., kuris „pradėjo ikiteisminį tyrimą“, buvo atleistas iš darbo, nes vairavo savo automobilį neblaivus, ir po to 4 mėnesius sirgo).

Continue reading „„Mailiaus byla“: kaip FNTT tarnyboje „gaminami“ ikiteisminiai tyrimai“

radviliskio_meras

Radviliškio meras Antanas Čepononis nusprendė pats trauktis iš užimamų pareigų. Piktnaudžiavimu, pasikėsinimu sukčiauti ir dokumentų klastojimu įtariamas A.Čepononis Radviliškio rajono tarybai įteikė prašymą jį atleisti.

Šį prašymą Radviliškio rajono tarybos nariai žada svarstyti per vasario 23 dieną vyksiantį posėdį. Radviliškio rajono merą konservatorių A.Čepononį STT agentai sulaikė pernai, gruodžio 19 dieną. Pareigūnų dėmesį atkreipė galbūt neskaidri Radviliškio miesto kultūros centro vieno iš pastatų rekonstrukcija, Radviliškio rajono Šaukoto Švč. Trejybės bažnyčios restauravimo ir Radviliškio miesto Eibariškių gyvenamųjų namų kvartalo Obelėlės gatvės rekonstravimo darbai.

Continue reading „Atsistatydino Radviliškio meras“