Prancūzijos kirpėjas išties uždirba labai daug – beveik 10 tūkstančių eurų per mėnesį. 

Prancūzijos prezidentas Fransua Olandas.
Prancūzijos prezidentas Fransua Olandas.

„Toks penkerių metų kontraktas turi būti naudingas tam, kuris jį pasirašė. Pradedant 2012 metais, asmeninis Prancūzijos prezidento Fransua Olando kirpėjas uždirba 9895 eurus per mėnesį, neatskaičius mokesčių, kaip yra rašoma jo darbo sutartyje“.

Oficiali darbo sutartis publikuojama leidinyje „Le Canard enchaine.“

„Tai – tik 5000 eurų mažiau, negu paties Fransua Olando vieno mėnesio premija,“ – rašoma „Le Figaro“ redakcijos skiltyje „Scan politique.“

Ir vis dėlto kodėl toks didelis Prancūzijos vadovo kirpėjo atlyginimas? Prezidentūros advokatai nurodo ypač didelius kirpėjo darbo krūvius. Eliziejaus rūmų atstovai taip pat pabrėžė, kad kirpėjas – labai užimtas žmogus: esą jo darbo diena prasideda anksti ryte ir tęsiasi labai ilgai; jis pataiso prezidento šukuoseną kiekvieną rytą tiek kartų, kiek reikia; prieš kiekvieną viešą pasirodymą – irgi patobulina; taip pat ir laisvadieniais prižiūri, kad prezidentas būtų deramai susišukavęs.

Be to, pabrėžia žurnalistai, kirpėjas lydi Prancūzijos valstybės vadovą oficialių išvykų metu.

Informacijos šaltinis – „Le Monde“.

Ironiškas Slaptai.lt redakcijos prierašas.

Įspūdis toks, kad Prancūzijos prezidentas nieko kito neveikia, vien tik šukuojasi. Taigi dabar jau galima numanyti, kodėl šlubuoja daugelis prancūziškų iniciatyvų. Kai beveik plikas vyras tiek daug dėmesio skiria šukuosenos priežiūrai, ar belieka laiko rimtiems darbams? Pavyzdžiui, Rusijos tramdymui ir tikrųjų terorizmo priežasčių ieškojimui…

2016.07.16; 05:29

Mano tėvas sakydavo: bailys du kartus miršta. Taip mirs ir Europa, Europos Sąjunga. Pirmą kartą ji miršta dabar, nuvažiavusi į Maskvą pas Putiną prašyti pasigailėjimo, kitą kartą mirs tada, kai Rusija atkurs imperiją su buvusios SSRS, o gal net platesnėmis sienomis.

Dešimt kartų galingesnė, bet vienuolika kartų bailesnė NATO drebina kinkomis štai jau antri metai. Ir JAV, ir Didžioji Britanija iš baimės net pamiršo, kad, kai iš Ukrainos buvo išgabenamas atominis ginklas, šiai janukovyčių nustekentai valstybei jos žadėjo karinę apsaugą.

Continue reading „Sekmadieniniai pamąstymai. Bailys miršta du kartus“

„Tai, kas nutiko Prancūzijos prezidentui Hollandui, nieko naujo“, – rašo Albertas Mattiolis laikraštyje La Stampa.

„Galų gale, nieko naujo nenutiko. Hollando meilės žygius, netikėtą Valeri ligą, premjer-meilužės Žiuli triumfą galima pavadinti jau ne kartą regėtų dalykų pasikartojimą Prancūzijos istorijoje. Prancūzai tolerantiški nusidėjimams tų, kurie neša atsakomybės už valstybę naštą“.

Taigi prancūzai nejaučia paniekos savo prezidentams, turintiems meilužių ir favoričių. Greičiau atvirkščiai – prancūzams patinka tik tie karaliai ir prezidentai, kurie neištikimi savo žmonoms. Bent jau taip teigia A.Mattiolis leidinyje "La Stampa".

Continue reading „Kodėl meilužių neturintys karaliai ir prezidentai prancūzams – nepatrauklūs“

„Tai, kas nutiko Prancūzijos prezidentui Hollandui, nieko naujo“, – rašo Albertas Mattiolis laikraštyje La Stampa.

„Galų gale, nieko naujo nenutiko. Hollando meilės žygius, netikėtą Valeri ligą, premjer-meilužės Žiuli triumfą galima pavadinti jau ne kartą regėtų dalykų pasikartojimą Prancūzijos istorijoje. Prancūzai tolerantiški nusidėjimams tų, kurie neša atsakomybės už valstybę naštą“, – rašo leidinys.

Continue reading „Meilužių neturintys karaliai ir prezidentai prancūzams – nepatrauklūs“

Prancūzijos prezidentas Fransua Hollandas lankydavosi pas meilužę, pažeisdamas visas saugumo taisykles, – praneša Anais Ginori laikraštyje La Repubblica.

„Serialo Mafiosa aktorius Mišelis Ferraččis nuteistas 18-ai mėnesių sąlyginai su Korsikos gauja Brise de Mer lošimų namų Cercle Wagram byloje, pareiškė: “Aš neturiu ką pasakyti, nuomos sutartis sudaryta ne mano vardu, aš pasirengęs teistis su tais, kas nori mane įpainioti į tą istoriją“.

Continue reading „Pas meilužę lankydavosi pažeisdamas saugumo reikalavimus“

Prieš metus Carla Bruni-Sarkozy paliko Eliziejaus rūmus. Buvusi šalies pirmoji dama paneigė visas prognozes: ji vėl tampa stiliaus ikona, grįžta prie dainavimo ir paneigia savo serijinės gundytojos šlovę. „Su Sarkozy aš jaučiuosi saugi. Jo labui aš tikiuosi, kad jis nekels savo kandidatūros“. Interviu su Carla spausdina laikraštis La Repubblica.

„Su juo aš jaučiuosi apsaugota, rami“. Kitame gyvenime Carla Bruni, tada dar ne Sarkozy, garsėjo kaip serijinė gundytoja, galinti nugalėti net tokias roko žvaigždes, kaip Mikas Jaggeris, ir Paryžiaus filosofus, kaip tėvas ir sūnus Enthovenai. Dar prieš keletą metų dainininke tapęs modelis didžiavosi „tūkstančiu meilužių“ ir menku polinkiu į monogamiją“, – rašo straipsnio autorė Anais Ginori.

Continue reading „Carla Brunni–Sarkozy: „Po 40 metų aš teberūkysiu ir tebegersiu šampaną““

eifelio-bokstas

„Tai turėjo būti amžinos Rusijos simbolis, lemiamas momentas, kuris pabrėžtų šalies religines, kultūrines ir diplomatines ambicijas“, – rašo “The Times”.

Tačiau prezidento Vladimiro Putino bandymas pastatyti Eifelio bokšto papėdėje 27-erių metrų aukščio stačiatikių cerkvę su 5-iais kupolais sulaukė ryžtingo pasipriešinimo, o tai komplikuoja santykius su Paryžium, pažymi straipsnio autorius Adamas Seidžas.

Paryžiaus meras Bertranas Delanoe pavadino Kremliaus aprobuotą dizainą vidutinišku ir, anot Prancūzijos žiniasklaidos pranešimų, valdininkai ketina neišduoti leidimo projektui.

Continue reading „Vladimiro Putino planas Eifelio bokšto papėdėje pastatyti stačiatikių cerkvę sukėlė diplomatinį skandalą“