Azerbaidžano vėliava. Slaptai.lt nuotr.

Prezidentas Gitanas Nausėda savo ir Lietuvos žmonių vardu pasveikino Azerbaidžano prezidentą Ilhamą Alijevą ir šalies žmones minint 102-ąsias Respublikos dienos metines.
 
Šalies vadovas pabrėžė stiprėjančius Lietuvos ir Azerbaidžano dvišalius ryšius.
 
„Lietuvai labai svarbūs Azerbaidžano ir Europos Sąjungos santykiai, Europos Sąjungos ir Azerbaidžano derybų dėl būsimos naujos bendradarbiavimo sutarties užbaigimas būtų tinkamas atsakas siekiant šiuos ryšius stiprinti. Lietuva pasiruošusi remti Azerbaidžano aktyvesnį dialogą su Europos Sąjunga ir moderuoti Rytų partnerių diskusiją su Europos Sąjungos valstybėmis narėmis“, – rašoma prezidento sveikinime.
 
Visam pasauliui susiduriant su pandemijos iššūkiais, šalies vadovas Azerbaidžanui ir visiems šalies žmonėms palinkėjo susitelkimo ir atsparumo bei spartaus atsigavimo.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.05.28; 10:00

Sekmadienis, gegužės 28 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Azerbaidžano Respublikos Prezidentą Ilhamą Alijevą ir visus šalies žmones nacionalinės šventės – Respublikos dienos – 99-ųjų metinių proga.

Šalies vadovė palinkėjo, kad atviras Lietuvos ir Azerbaidžano dialogas tiek dvišalių santykių, tiek visapusio bendradarbiavimo su Europos Sąjunga lygiu artimiausiais metais atvertų abiejų valstybių žmonėms daugiau galimybių kartu plėtoti naudingas veiklas. Prezidentė išreiškė įsitikinimą, kad kartu įgyvendinami verslo, akademinių ir studentų mainų, turizmo bei kultūros projektai ir toliau stiprins Lietuvos – Azerbaidžano piliečių ryšius ir kurs pagrindą valstybių bendradarbiavimui plėsti.

Prezidentė D. Grybauskaitė Azerbaidžano vadovui ir visai šaliai palinkėjo klestėjimo, sėkmės ir taikos.

Informacijos šaltinis – Prezidentės spaudos tarnyba.

2017.05.28; 05:30