jurkevicius_evaldas

Antradienį Seimas svarstys mano pateiktą Atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimo projektą. Jei jam bus pritarta, nekilnojamojo turto savininkai įgaus teisę atsiskaityti už komunalinių atliekų tvarkymą pagal individualioje sutartyje aptartas sąlygas.

Projektu siūloma nustatyti, kad nekilnojamojo turto savininkai arba įgalioti asmenys privalėtų sudaryti komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos tiekimo sutartį su savivaldybe, kurios teritorijoje yra nekilnojamojo turto objektas, arba mokėti rinkliavą, jeigu sutartis nesudaroma. O asmenys, pageidaujantys sutartyje pažymėti individualias aplinkybes, turėtų teisę kreiptis į savivaldybę dėl individualios sutarties sudarymo.

Continue reading „Seimo narys Evaldas Jurkevičius: „Mūšis laimėtas, karas – dar ne““

jurkevicius_evaldas

Kreipiausi į Susisiekimo ministrą Eligijų Masiulį dėl tarnybinių automobilių žymėjimo tvarkos sugriežtinimo.

Šiuo metu galiojantys Vyriausybės nutarimai, reglamentuoja tik lengvųjų tarnybinių automobilių žymėjimą.

Tačiau valstybinės įmonės ir viešosios įstaigos disponuoja ne tik lengvaisiais automobiliais, tačiau turi ir mikroautobusų, autobusų, kito specialaus transporto. Šių transporto priemonių žymėti teisės aktai neįpareigoja.

Continue reading „Visas valdiškas transportas privalo būti pažymėtas“

booollliiisss

Neseniai sužinojau, kad Seimo narys Evaldas Jurkevičius kreipėsi į Krašto apsaugos bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijas dėl piliečių iniciatyvos reglamentuoti karo veteranų teisinį ir socialinį statusą. Tapo žinoma, kad Afganistano karo veteranų organizacijos “Miražas” vadovas R.Chmieliauskas reikalauja sau ir savo ginklo draugams palankaus įstatymo, kuriame būtų konkrečiai įvardintos jų socialinės garantijos. Nesu kritiškai nusiteikęs prieš vadinamuosius “afganus”. Jie į tą mėsmalę pakliuvo ne savo noru ir yra nuskriausti. Tačiau mane neramina, kad kuriant tokius įstatymus ir vėl pamirštami, ignoruojami, skriaudžiami tikrieji Lietuvos valstybės kūrėjai ir statytojai. Juolab neteko girdėti, jog vadinamieji mūsų afganai rengtų piketus ir protesto akcijas prie Rusijos ambasados Vilniuje. Juk jei būtume labai tikslūs, kompensacijas jiems turėtų mokėti ne Vilnius, o Maskva.

Continue reading „Keli klausimai Seimo nariui Evaldui Jurkevičiui“