Kino žvaigždė Danielis Kreigas (Daniel Craig) vėl įkūnys Džeimsą Bondą (James Bond). Atsakydamas į atitinkamą „The Late Show“ laidos vedėjo Stiveno Kolberto (Stephen Colbert) klausimą, 49 metų aktorius antradienį trumpai ir aiškiai pareiškė: „Taip“, informuoja agentūra dpa.

Liepos pabaigoje britų ir amerikiečių žiniasklaida skelbė, kad juostose „Kazino „Royale“, „Paguodos kvantas“, „Operacija „Skyfall“ ir „Spektras“ slaptąjį agentą įkūnijęs D. Kreigas pagrindinį vaidmenį vaidins ir 25-ajame „bondiados“ filme. Oficialiai tai nebuvo patvirtinta. Teigiama, kad aktoriui pasiūlytas 90 mln. eurų honoraras.

Iš karto po to, kai buvo sukurtas „Spektras“, D. Kreigas 2015 metais interviu žurnalui „Time Out“ pareiškė, kad mieliau persipjaus venas, nei dar kartą vaidins agentą 007. Vėliau aktorius teigė taip kalbėjęs dėl išsekimo po filmavimo darbų. Nuo tada jis nebuvo galutinai apsisprendęs, ar nori dar kartą įkūnyti Džeimsą Bondą.

Naujas filmas apie britų agentą JAV kino teatruose pasirodys 2019 metų lapkričio 8-ąją.

Informacijos šaltinis – ELTA

2017.08.17; 07:25

Mergišius šnipas, kuris dabar atrodo kaip vakarykščio pasaulio produktas, turi atitikti epochą, jeigu nori išgyventi, rašo Le Temps žurnalistė Mari-Klod Marten.

„Šiaip jau jis buvo tamsiaplaukis, kartais šiek tiek pliktelėjęs, o kartais ir su peruku, jo akys būdavo rudos, pilkos ir mėlynos. Jis buvo lieknas ir kresnas, plaukuotas ir nelabai. Kine jau daug Džeimso Bondo įsikūnijimų, – sakoma straipsnyje. – Šiandien agentas 007 suvokiamas kaip praėjusių laikų relikvija. Metas ryžtis atnaujinimui. O ką, jei kitas Džeimsas Bondas bus juodaodis? Kaip sužinojo programišiai, Sony Pictures svarsto tokią idėją, minėdami Idrisą Elbą“.

Continue reading „Naujasis Džeimsas Bondas bus juodaodis? Rudaplaukis? Moteris?“