inga_baranauskiene

Seimo nario Gintaro Songailos teismui pateiktas ieškinys dėl Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos Vilniaus skyrių sueigos tarybos sprendimo pritarti ketinimui Vilniaus miesto savivaldybėje sudaryti koaliciją su Valdemaro Tomaševskio bloku sukėlė nemenką audrą.

Nors, Valdemaro Tomaševskio blokui sužlugdžius koaliciją, ieškinys neteko prasmės ir buvo atsiimtas, TS-LKD Priežiūros komitetas Gintarą Songailą dėl jo pašalino iš partijos. Šį sprendimą savo ruožtu pasmerkė 13 TS-LKD priklausančių Seimo narių (12 pasirašė bendrą, o Rytas Kupčinskas – atskirą pareiškimą). Eiliniai partiečiai taip pat renka parašus, protestuodami prieš Vilniaus skyrių sueigos tarybos sprendimą dėl koalicijos su Valdemaro Tomaševskio bloku. Atrodo, per artėjančius TS-LKD pirmininko rinkimus šis klausimas taps centriniu, nes į šį postą kandidatuojančių Irenos Degutienės ir Andriaus Kubiliaus nuomonės diametraliai išsiskyrė.

Continue reading „TS-LKD „Konstitucinis teismas“ – prieš teismus ir Konstituciją“

songaila_m

Kas iš tiesų dedasi Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijoje? Kodėl konservatoriai ir krikdemai buvo linkę eiti į koaliciją su antilietuviškas tendencijas propaguojančio Valdemaro Tomaševskio bloku?

Kodėl Antriaus Kubiliaus vadovaujama partija mirtinai supyko ant parlamentaro Gintaro Songailos, neigiamai vertinančio bet kokias partnerystes su „tomaševskininkais“? Ar tikrai tautininkus atstovaujantis parlamentaras G.Songaila  vertas būti išmestas iš A.Kubiliaus vadovaujamos partijos? Kokios taktikos laikysis G.Songailos vadovaujami tautininkai, jei partnerystė su TS-LKD galutinai iširs? Čia pateikiamas interviu su Seimo nariu Gintaru Songaila.

Continue reading „“Tautininkai nebegalėjo tapatintis su A.Kubiliaus primetama politika““