Akredituotas naujas Lenkijos gynybos atašė Lietuvai


Lenkijos vėliava ir herbas. Slaptai.lt foto

Krašto apsaugos ministerijoje penktadienį akredituotas naujasis Lenkijos gynybos atašė Lietuvai pulkininkas Slavomiras Pavlikovskis.
 
Su naujomis pareigomis jį pasveikinęs ir sėkmės darbuose palinkėjęs krašto apsaugos viceministras Margiris Abukevičius pabrėžė, kad Lietuvą ir Lenkiją sieja ne tik bendra istorinė atmintis, bet ir bendri saugumo iššūkiai, todėl dvišalis valstybių bendradarbiavimas ir toliau turi būti stiprinamas.
 
Krašto apsaugos ministerijoje vykusios ceremonijos metu buvęs Lenkijos Respublikos gynybos atašė Lietuvai pulkininkas leitenantas Piotras Sadysas apdovanotas už darbą ir pastangas stiprinant dvišalį bendradarbiavimą. Krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko vardu jam įteiktas Lietuvos krašto apsaugos sistemos medalis „Už nuopelnus”.
 
Naujasis Lenkijos gynybos atašė Lietuvai anksčiau dirbo įvairiuose Lenkijos Krašto apsaugos ministerijos sistemos struktūrose. Iki 2019 metų plk. S. Pavlikovskis ėjo gynybos, oro ir jūrų pajėgų atašė pareigas Lenkijos Respublikos ambasadoje Paryžiuje, o nuo 2020 m. dirbo Lenkijos Krašto apsaugos ministerijoje.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2022.07.23; 06:50
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *