Algimantas Zolubas. Ko verta valstybė, jei jos sostinei vadovauja padugnė


Algimantas Zolubas, šio komentaro autorius. Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Edvardas Čiuldė portale „Slaptai“ parašė „Atsargiai, Vilniui vadovauja padugnė!“.

Po to, kai sostinės mero rūpesčiu jo vadovaujama taryba nusprendė panaikinti Kazio Škirpos alėjos pavadinimą, kai jo parėdimu su iškilų Lietuvos patriotą niekinančių žodžių tirada nuo Mokslų akademijos bibliotekos buvo nuimta K. Škirpos memorialinė lenta, sostinės gyventojas, Lietuvos Respublikos pilietis, perskaitęs minimą įspėjimą, pasijuto ne tik išmestas už sostinės sienos, bet ir iš Lietuvos valstybės išvarytas.

Jonas Noreika. Slaptai.lt nuotr.

Dėl pilietiškumo, patriotizmo stokos, dėl gausios piliečių emigracijos dūsauja aukščiausių Respublikos institucijų vadovai, dūsauja pasiliekantys piliečiai, tačiau kai Valstybės sostinės galva krečia niekinančius istorinę Valstybės atmintį akibrokštus, niekina iškilias Valstybės asmenybes, jie tyli (pritaria?, kolaboruoja su Valstybės  nedraugais?).

Esu Lietuvos Respublikos pilietis, jos sostinės gyventojas nuo 1949 metų, todėl nesutiksiu, kad man vadovautų, nors ir demokratiškai išrinktos padugnės. Mane saugo Respublika ir jos Konstitucija, turėtų apginti Valstybės vadovai.

Kazio Škirpos ir Arsenalo gatvių kampas. Slaptai.lt nuotr.

Apginkite Prezidente, Premjere, Seimo Pirmininke, nuo padugnių kėslų naikinti garbingus Lietuvos pilietybės ir sostinės, nepraradusių istorinės atminties, gyventojų titulus! 

2019.07.28; 08:34

print