Kodėl Andrejus Nekrasovas į Vilnių atvežė dokumentinį filmą „Netikėjimas” ?


Vilniuje ir Kaune rugpjūčio 1 – 7 dienomis surengtas tarptautinis kino festivalis „Kinas prieš melą”. „Forum Cinemas Vingis” (Vilnius) ir „Forum Cinemas” (Kaunas) rodomi žymių kino režisierių Aki Kaurismaki, Pirjo Honkasalo, Manto Kvedaravičiaus, Arto Halonen, Abbas Kiarostami, Theodoros Angelopoulos, Aku Louhimies meniniai ir dokumentiniai filmai. Į festivalį savo dokumentinį filmą „Netikėjimas” atvežė ir režisierius iš Sankt Peterburgo Andrejus Nekrasovas. „Netikėjime” nagrinėjami tragiški 1999-ųjų metų rugsėjo 9-osios įvykiai Maskvoje, kai nežinomi teroristai Rusijos sostinėje, padėję galingus sprogmenis, sugriovė ištisą daugiabučių kompleksą.

Su dokumentinio filmo „Netikėjimas” režisieriumi Andrejumi NEKRASOVU kalbasi žurnalistas Gintaras Visockas (videopokalbis – rusų kalba).

{wmv}video_305{/wmv}

Atsakomybė už šį nusikaltimą suversta čečėnų teroristams. Tačiau ar tai iš tikrųjų buvo čečėnų darbas? Ar čia negali būti įsipainiojusios Rusijos slaptosios tarnybos, bet kokia kaina siekusios sustiprinti rusų baimę bei pateisinti vėlesnes savo karines atakas prieš nepriklausomybę paskelbusią Čečėnijos respubliką?

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *