Apie eismo saugumą – su visuomenės atstovais


Vidaus reikalų ministerijoje įvyko susitikimas su aktyviais visuomenės nariais, organizacijų atstovais, kuriame diskutuota apie eismo saugumo gerinimo priemones.

Pokalbyje dalyvavo vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, viceministras Artūras Norkevičius, Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Gintaras Aliksandravičius.

„Džiaugiuosi, jog esama tokių aktyvių ir pilietiškų žmonių kaip jūs. Kuriems ne tas pats, kas vyksta Lietuvos keliuose ir apskritai valstybėje, kurie turi konkrečių minčių, idėjų bei pasiūlymų, ko reikėtų imtis, ką bei kaip būtų galima pagerinti. Labai tikiuosi, kad diskusijoje išsakytos mintys ar bent dalis jų ateityje taps konkrečiais pasiūlymais, teisės aktais, poįstatyminiais aktais“, – sakė ministras.

Susitikime kalbėta apie galimybes įteisinti 0 promilių ribą visiems be išimties vairuotojams, prevencines priemones prieš chuliganišką vairavimą ir kitus piktybinius Kelių eismo taisyklių pažeidimus, šiuo metu galiojančias nuobaudas už įvairius pažeidimus bei galimą jų griežtinimą, teismų praktiką.

Pabrėžta prevencinių, švietimo ir auklėjamųjų priemonių būtinybė, taip pat šeimos, mokyklos ir aplinkos įtaka dabartinių ar ateities eismo dalyvių elgesiui bei sprendimams. Sutarta toliau bendradarbiauti ir bendromis pastangomis siekti, jog eismo saugumo situacija mūsų šalies keliuose gerėtų.

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

2015.11.07; 06:57

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.