Artėja Vladimiro Putino vedybų su „nematomąja“ žmona metinės


Kai prezidentas Vladimiras Putinas pasirodė Velykinėse mišiose kartu su meru Sobianinu, internete daug juokauta, kad jis vedė savo ištikimą bendražygį, primena The Times. „Iš dalies humoras buvo nukreiptas prieš ginčytiną įstatymą dėl „homoseksualizmo propagandos“ draudimo, bet daugiausia tai buvo sarkazmas dėl pirmosios ponios Liudmilos Putinos nebuvimo“, – aiškina žurnalistas Tonis Helpinas.

Laikraščio paskaičiavimais, Liudmila Putina visus metus nesirodė viešumoje. Kremlius nespausdino jos nuotraukų.

Liepą – Putinų santuokos 30-metis. Gal sutuoktiniai surengs foto sesiją, kad parodytų, jog lieka kartu? „2010 metais jie tai jau darė, atsakydami į surašinėtojo klausimus, bet ištiko katastrofa. Liudmila Putina buvo be vestuvinio žiedo, V.Putinas ją daugiausia ignoravo, pirmenybę teikdamas savo šuniui Koni“, – sakoma straipsnyje.

Rusijos piliečiai nežino, kur gyvena pirmoji ponia ir kuo ji užsiima. „Valdininkai, kurie gali žinoti, bijo pasakoti. Rusijos nuolankioji žiniasklaida žino, kad neverta klausinėti, tad tuštumą užpildo gandai“, – sakoma straipsnyje.

Vieni užsimena, jog Liudmilą apniko depresija, sužinojus, kad vyras planuoja vadovauti šaliai gal net iki 2024 metų. Kiti sako, kad V.Putinas grįžo prie sovietinių vadovų tradicijų, kai žmonos likdavo „nematomos“.

Pasktinės naujienos tokios: V.Putinas skiriasi su savo žmona L.Putina.

Nuotraukoje: Vladimiras Putinas ir Liudmila Putina šioje nuotraukoje – dar kartu.

Šaltinis: "The Times"

2013.06.07

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *