Arūnas Marcinkevičius: „juokiname pasaulį emocingais pareiškimais ir protestais”


Žmonės įpratę kreipti didelį dėmesį į Veiksmus, neįvertindami juos paskatinusių Priežasčių, todėl dažniausiai praranda galimybę realiai suvokti Pasekmių reikšmę. Amžinas klausimas: kam tas naudinga (?), dažniausiai lieka be atsakymo, užgožtas įsiplieskusioms emocijomis.

O kaip buvo ir kaip yra realiai? Kam buvo naudingas Shevron "atėjimas" į Lietuvą? Kam yra naudingas Shevron "pasitraukimas" iš Lietuvos? Abiejų šių veiksmų vertinimo kriterijų įvairiausiais aspektais (ekonominiu, gamtosauginiu, energetiniu, politiniu ir etc.) yra pakankamai daug, o kurie iš jų buvo ir lieka esminiais, lemiamais?

Gal dar dabar vertėtų ne šiaip sau atsižvelgti, o itin atsakingai įvertinti ir suvokti kiekvieną jų individualiai bei jų visumos reikšmę Valstybės ir Žmonių ateičiai?

Atvirai kalbant, elgiamės keistokai: verkšlename dėl energetinės priklausomybės ir tuo pačiu įnirtingai purtomės energetinio savarankiškumo. Žodžiu, savo nesugebėjimu apsispręsti dėl Tikslo, juokiname pasaulį emocingais pareiškimais ir protestais.

Slaptai.lt nuotraukoje; advokatas Arūnas Marcinkevičius.

2013.10.11

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *