Audra Lenkijoje ir Čekijoje pareikalavo aukų


Audra Europoje. EPA – ELTA foto

Varšuva/Praha, sausio 30 d. (dpa-ELTA). Audra Lenkijoje ir Čekijoje nusinešė po vieną gyvybę ir padarė didelių nuostolių.
 
Sekmadienį Šiaurės Lenkijos Pamario vaivadijoje žuvo 27 metų vyras, kai ant jo automobilio užvirto medis. Per nelaimę dar vienas žmogus buvo sužeistas.
 
Visoje Lenkijoje ugniagesiai tūkstančius kartų vyko į iškvietimus, kad nuo kelių pašalintų išvirtusius medžius ar sutvirtintų stogus. Dėl apgadintų elektros perdavimo laidų 680 000 namų ūkių liko be elektros energijos.
 
Čekijoje netoli Prahos pramoniname rajone dėl vėjo griuvo penkių metrų aukščio mūro siena ir užvertė du darbininkus. Vienas jų žuvo vietoje, kitas dėl kaulų lūžių nuvežtas į ligoninę. Policija pradėjo tyrimą.
 
Ir Čekijoje vėjas išvartė daug medžių. Be elektros liko daugiau kaip 30 000 namų ūkių. Vėlavo traukiniai, kai kurie reisai buvo atšaukti. Kalnuose vėjas sustiprėjo iki uraganinio.
 
Stiprus vėjas apsunkino ir sandėlio Mlada Boleslave už 50 km nuo Prahos gesinimo darbus. Daugiau kaip šimtas ugniagesių čia daug valandų gesino liepsnas. Nuostoliai vertinami daugiau kaip 40 mln. eurų.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2022.01.31; 06:22
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *