Aurelijus Veryga: koronaviruso plitimo kreivė plokštėja


Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigia, kad koronaviruso plitimo kreivė palaipsniui plokštėja, todėl, pasak ministro, griežtinti karantino kol kas nėra poreikio.
 
„Vertinant, kiek procentais yra nustatoma iš 100 tiriamųjų tų vadinamųjų užsikrėtusiųjų arba pozityvių koronaviruso atvejų, tai šis procentas po truputį yra mažėjantis. Tai reiškia, kad mūsų viruso plitimo kreivė plokštėjanti, ji nėra staigiai auganti, nepaisant to, kad suminis atvejų skaičius yra didėjantis – tai natūralu“, – Sveikatos apsaugos ministerijoje surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo A. Veryga.
 
Sveikatos ministro teigimu, karantinas būtų griežtinamas, jei bendras naujų koronaviruso atvejų skaičius imtų sparčiai didėti arba užsikrėtusiųjų skaičius padidėtų tam tikroje geografinėje teritorijoje.
 
„Griežtinamas karantinas būtų tokiu atveju, jei vis tik pasimatytų, kad staiga pradeda augti atvejų skaičius arba jis auga lokalizuotai kažkokioje geografinėje teritorijoje, kažkokiame mieste“, – sakė A. Veryga.
 
„Kol kas visų šitų reiškinių nestebime, todėl kol kas nematome reikalo ir griežtinti kažkokias sąlygas“, – pridūrė ministras.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.03.30; 17:42
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *