„Baltic Management Institute Alumni“ apdovanojimuose – Lietuvos verslo elitas


Solidžiausios Baltijos regione vadovų mokymo organizacijos „Baltic Management Institute“ (BMI) alumnus vienijančios asociacijos „Baltic Management Institute Alumni“ vakaro „Gala Dinner“ metu apdovanoti didžiausią karjeros šuolį padarę ir sėkmingiausi Lietuvos verslininkai.

Iš 16-os nominuotų metų karjeros ir verslumo kategorijoms kandidatų apdovanoti UAB „Statoil Fuel & Retail Lietuva“ direktorius Giedrius Bandzevičius ir UAB „ProBioSanus“ generalinis direktorius Tomas Andrejauskas. Nugalėtojams įteiktos tradicinės „Gala Dinner“ statulėlės.

Metų verslumo kategorijoje nugalėjęs T. Andrejauskas, „Swedbank Markets“ tarnybos vadovo poziciją iškeitęs į biotechnologijų įmonės „ProBioSanus“ vadovo postą, savęs mikrobiologu dar nevadina: „Nors mano žodyne žodžius „paskola“ ir „investicijos“ pakeitė žodžiai „laminamas“, „fermentatorius“, „bakterija“, „E.Coli“, „salmonela“ ir kiti, tačiau užimamos pareigos yra ekonominio pobūdžio, o bet kokiame versle valdymo ir vadovavimo principai yra vienodi, nepriklausomai, ar tai yra technologijų kompanija, ar bankas.“

„Kasmet rengiamas gala vakaras tampa vis svarbesne „BMI Alumni“ veiklos dalimi – į renginį susirenka pabendrauti ir pasidalinti idėjomis žinomi Lietuvos verslo pasaulio atstovai, buvę BMI studentai“, – pasakoja „BMI Alumni“ asociacijos prezidentė Vaiva Tylienė. Anot jos, gala vakaras yra graži tradicija, kurios laukia tiek organizatoriai, tiek dalyviai.

Šių metų „Gala Dinner“ renginys skirtas Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungoje. Kviestinis gala vakaro svečias – užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susirinkusiems BMI alumnams ir studentams skaitė pranešimą „Lietuvos pirmininkavimas ES Tarybai: iššūkiai ir galimybės“.

Renginio dalyviai taip pat turėjo galimybę išvysti „BMI Alumni“ narių specialiai gala vakarui surengtą fotografijų parodą „Kaip aš matau Lietuvą“. Savo darbus eksponavo „Parex“ banko finansų tarnybos vadovas Jonas Gricius, „TK Development“ Baltijos šalių regiono vadovė Lina Paukštė, AB „SEB banko“ prezidento pavaduotojas Jonas Iržikevičius ir kt.

„Baltic Management Institute“ (BMI) organizuoja tarptautinę verslo vadybos programą vadovams EMBA, bendradarbiaudamas su partneriais iš geriausių Europos verslo mokyklų, tarp kurių – „HEC Paris School of Management“, „Copenhagen Business School“ Danijoje, „Louvain School of Management“ Belgijoje, „NHH School of Economics“ Norvegijoje bei Vytauto Didžiojo Universitetas Lietuvoje.

BMI yra vienintelė Baltijos šalyse verslo vadybos institucija, kurios vadovų mokymo programai EMBA suteikta tarptautinė EPAS akreditacija. Nuo 1999 m. šias vadovų mokymo programos studijas jau įvertino per 700 regiono lyderių. Kasmet į aštuoniolikos mėnesių EMBA programą yra priimama iki 50 patyrusių vadovų.

Nuotraukoje: "TK Development" Baltijos šalių regiono vadovė (kairėje) Lina Paukštė ir "BMI Alumni" asociacijos prezidentė Vaiva Tylienė. 

Pranešimo autorė Aurelija Drobelytė yra RsV agentūros "Ad verum" ryšių su visuomenė atstovė.

2013.04.12

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *