Baudžiamoji byla dėl buvusio Radviliškio rajono apylinkės teismo teisėjo


Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje, remiantis Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnų surinktais įrodymais kaltinamai dėl piktnaudžiavimo pateikti buvusiam Radviliškio rajono apylinkės teismo teisėjui V. B.

STT pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą, surinko duomenis, leidžiančius įtarti, kad V. B., galimai siekdamas asmeninės naudos, piktnaudžiavo tarnybine padėtimi ir prašė Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario paveikti atsakingus asmenis, kad pažeidžiant teisės aktų reikalavimus būtų įrengtas įvažiavimas į namo, kuriame jis gyvena, kiemą.

Siekdamas, kad prašomi veiksmai būtų atlikti, V. B., kaip įtariama, priėmė Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario interesams palankų neteisėtą sprendimą vienoje civilinėje byloje.

Baudžiamąją bylą su kaltinamuoju aktu šiam ikiteisminiam tyrimui vadovavęs ir jį organizavęs Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Šiaulių apygardos teismui perdavė šių metų gruodžio 5 d.

Informacijos šaltinis: Generalinės prokuratūros ir Specialiųjų tyrimų tarnybos pranešimas.

2014.12.09; 04:50

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *