Beveik pusė britų mano, kad Harry‘is ir Meghan turėtų netekti hercogo ir hercogienės titulų


Harry ir jo žmona Meghan Markle. EPA – ELTA nuotr.

Po naujų princo Harry‘io kaltinimų karališkiesiems rūmams beveik pusė Didžiosios Britanijos gyventojų mano, kad iš karalienės Elžbietos II vaikaičio ir jo žmonos hercogienės Meghan turėtų būti atimti karališkieji titulai. Remiantis nuomonės tyrimo instituto „Yougov“ apklausos rezultatais, 44 proc. respondentų iš 4 567 pareiškė, kad sutuoktiniai nebeturėtų vadintis hercogu ir hercogiene.
 
Tokios nuomonės buvo pirmiausiai vyresnio amžiaus žmonės. Už titulo atėmimą 50-65 amžiaus grupėje buvo 55 proc. apklaustųjų, vyresnių nei 65-erių grupėje – net 59 proc. Tuo tarpu tik kas penktas (20 proc.) 18-24 metų amžiaus gyventojas galvoja, kad pora turėtų netekti savo titulų. Daugiau nei kas ketvirtas (27 proc.) šios amžiaus grupės žmogus teigė, kad Harry‘is ir Meghan neturėtų nei netekti titulo, nei liautis jį naudoję.
 
Harry‘is prieš kelias dienas vienoje tinklalaidėje pareiškė, kad jo tėvas sosto įpėdinis princas Charlesas savo kančią perdavė savo vaikams. „Jis su manimi elgėsi taip, kaip su juo pačiu buvo elgiamasi“, – sakė Harry‘is. Tai vertinama ir kaip išpuolis prieš jo senelę karalienę Elžbietą II bei neseniai mirusį princą Philipą. Jau prieš kelias savaites Harry‘is ir Meghan, be kita ko, apkaltino rūmus rasizmu.
 
Pora trečiadienį mini trečiąsias savo vestuvių metines. Manoma, kad vadinamąsias odines vestuves sutuoktiniai paminės Kalifornijoje, kur jau daugiau kaip metus gyvena su savo sūneliu Archie. Vasarą porai turėtų gimti duktė.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.05.19; 13:06
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *