Broliai dvyniai Italijoje vėl išvengė bausmės


Broliai dvyniai Italijoje vėl išvengė bausmės, nes nepavyko nustatyti, kuris jų konkrečiai įvykdė nusikaltimą. Broliai dvyniai, kurie įtariami Šiaurės Italijoje įvykdę šimtus užpuolimų ir vagysčių, trečią kartą procese buvo išteisinti italų teisėsaugos. Priežastis: teisėjams nepavyksta nustatyti, kuris jų įvykdė kurį nusikaltimą.

Iš Albanijos kilę 34 metų vyrai, gyvenantys Lombardijos Mantujos mieste, yra identiški dvyniai, jų atskirti įprasti DNR tyrimai nepadeda. Todėl teismas Veronoje šią savaitę juos išteisino trečią kartą. Šįkart vienas brolių buvo teisiamas dėl vilos užpuolimo, penktadienį rašo laikraštis „La Repubblica“.

Per užpuolimą nukentėjo vilos šeimininkas, o užpuolikas pabėgo. Tačiau tyrėjams pavyko rasti kepuraitę su prakaito pėdsakais, kurią vyras pametė.

Ir vis dėlto ekspertams nepavyko nustatyti, ar viloje darbavosi jis, ar jo brolis dvynys. „Kad būtų nustatyti nežymūs DNR skirtumai, būtų reikėję ypač sudėtingų tyrimų specializuotose laboratorijose, bet tai mums per brangu“, – sakė policijos atstovas.

Informacijos šaltinis – ELTA

2019.01.27; 07:50

print