Broliai Matulevičiai nesutaria


Žurnalistas Vytautas Matulevičius rašinyje „Pagailėkime A. Kubiliaus“ („Lietuvos žinios“ 2010 m. gegužės 18 d.) pakankamai motyvuotai užtaria premjerą Andrių Kubilių, teigia, jog jis nenusipelno, kad ant jo būtų kariami visi šunys. Siūlo netikėti reitingais, nes tai pirmas politikas, kuris nusispjovė į reitingus (siūlo nusispjauti ir mums).

O štai Vytauto brolis ekonomistas Algimantas Matulevičius, Tautos ateities forumo vadovas š. m. spalio 16 d. išplatino kvietimą, „nuoširdžiai“ kviesdamas „tautiečius ir Lietuvos žmones“ protestuoti į aikštę prie Vyriausybės bei pareikšti, kad “mes netikime premjero A.Kubiliaus pasakomis apie tai, kad nėra kitų galimybių įveikti krizę, kaip tik atimant teisėtas jau užsidirbtas pensijas iš mūsų Tėvų.

Lygiai taip pat, kaip ciniškai meluojant, kad trūksta pinigų mamoms, auginančioms jaunas Lietuvos atžalas – mūsų šalies Ateitį. Beje, tuo pat metu leidžiant nebaudžiamai vogti milijardus iš šalies energetikos per LEO lt aferą ir nebeieškant kaltų, pusę milijardo išplaunant per „Vilnius Europos kultūros sostinė“ ir šimtus milijonų per Valdovų rūmus, bei 50 milijonų per Nacionalinį stadioną. O ką jau bekalbėti apie tapusias kasdienybe dešimčių milijonų vagystes?

Siūlomi ir užkeikimai: NE – bedarbystei, NE – katastrofiškai emigracijai, NE – masiniam skurdinimui, NE – mažiausioms algoms, NE – pensijų nusikalstamam nusavinimui, NE – augančioms kainoms! O svarbiausia – NE vagimi jau tapusios Lietuvos valdžios kasdienybei!

Kai viena JAV įmonė, gaminanti gaivinančius gėrimus, ant butelių etiketės parašė, jog jos gėrimų dažikliuose nėra nuodingų medžiagų, ji bankrutavo, nes niekas tų gėrimų nebepirko. Pasirodo, nuodų paminėjimas etiketėje kėlė neigiamas emocijas. Panašiai turėtų nutikti ir su A. Matulevičiaus užkeikimams, – neigimu reiškinių nepašalinsi. Ar ne geriau būtų palaikyti Premjerą racionaliais siūlymais?

Broliai nesutaria, tačiau Vytautas, nors jaunesnis, regis, elgiasi išmintingiau nei Algimantas.

Nuotraukoje: komentaro autorius Algimantas Zolubas.

2010.10.19

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.