Buvęs Pakruojo vicemeras lieka nuteistas dėl piktnaudžiavimo


2015 m. lapkričio 27 d. Lietuvos apeliacinis teismas paskelbė nuosprendį buvusiam Pakruojo vicemerui Romui Medzveckui.

Baudžiamąją bylą išnagrinėjusi Apeliacinio teismo teisėjų kolegija paliko galioti Šiaulių apygardos teismo nuosprendžio dalį, kuria dabar jau buvęs vicemeras buvo pripažintas kaltu dėl piktnaudžiavimo. 

Apeliacinis teismas, įvertinęs R. Medzvecko sveikatos būklę, taip pat atsižvelgdamas į faktą, kad sumažinama piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi apimtis, nusprendė sumažinti jam paskirtos baudos dydį nuo 200 iki 170 MGL (daugiau kaip 6 400 eurų).

Buvusiam vicemerui Apeliacinis teismas 3 metams paliko galioti draudimą būti išrinktam ar paskirtam į valstybės ar savivaldybių institucijų ir įstaigų, įmonių ar nevalstybinių organizacijų renkamas ar skiriamas pareigas. Taip pat teismo sprendimu nuteistasis turės sumokėti konfiskuotino turto (stogo dangos su priedais) vertę pinigais – daugiau kaip 11 tūkst. litų (beveik 3 300 eurų).

STT Šiaulių valdybos pareigūnai atlikdami ikiteisminį tyrimą nustatė, kad Pakruojo vicemeras, piktnaudžiaudamas tarnybine padėtimi, siekdamas naudos sau ir kitiems asmenims, neatlyginamai iš vienos žemės ūkio bendrovės priėmė stogo dangą, kurią panaudojo gyvenamajam namui rekonstruoti.

Informacijos šaltinis – stt.lt portalas.

2015.12.01; 04:47

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.