Buvusi šnipė Ana Čapman ir vėl keičia įvaizdį


Praėjusiais, 2011-aisiais, metais Ana Čapman debiutavo kaip madingų drabužių demonstruotoja. Praėjusiųjų metų debiutas jai buvo kaip niekad sėkmingas. Sulaukė žiūrovų antplūdžio.

Šiais, 2012-aisiais, buvusi Rusijos agentė ir vėl veržiasi į viešumą demonstruoti madingųjų suknelių bei švarkelių.

Maskvoje prieš keletą dienų baigėsi madingųjų drabužių demonstracijos, trukusios ištisą savaitę. Toji savaitė prikaustė rimtą Rusijos elito dėmesį, apie šį renginį daug ir išsamiai rašė įvairiausi leidiniai. Madų demonstracijose dalyvavo daug žymių, skandalingų turčių ir šalies valdininkų. Tačiau tuose renginiuose vos ne pirmuoju smuiku griežė nevykėlė šnipė, ir vėl sulaukusi gausių žiūrovų ovacijų. Taip rašo “Daily Mail” žurnalistė Sedi Vaitloks, pasakodama apie Rusijos sostinėje praėjusias madų dienas.

Po to, kai Vakarai demaskavo ją kaip šnipę – nelegalę, ji, akivaizdu, deda milžiniškas pastangas, kad išliktų visuomenės dėmesio centre, žūtbūt stengiasi, kad visuomenė jos nepamirštų. Kai kurios A.Čapman pastangos nelikti užmirštai – šokiruojančios. Pavyzdžiui, praėjusiais metais ji scenoje pasirodė už diržo užsikišusi tikrą kovinį pistoletą, kurį vaidinimo metu žaismingai pridėjo prie populiariojo dainininko Dimos Bilano kaklo.

Šiais metais A.Čapman stilius – mažiau teatralizuotas. Mados savaitėje ji pristatė prancūzišką vadininimą “I Love Fashion”. Dauguma gražuolių ant scenos lipo vilkėdamos moteriškas sukneles. Tuo tarpu A.Čapman scenoje pasirodė dėvėdama odinę striukę ir aptemtus juodus džinsus. O bateliai turėjo labai aukštus kulniukus.

Tik neaišku, kam gi A.Čapman taip svarbu išlikti visuomenės dėmesio centre? Gal Rusijos slaptosios tarnybos ir dabar dar naudojasi jos paslaugomis? O gal ketina jos paslaugomis pasinaudoti artimiausiu metu? Todėl ir nepaleidžia susikompromitavusios nelegalės į pensiją?

Nuotraukoje: susikompromitavusi Rusijos šnipė Ana Čapman.

Parengta pagal “Daily Mail” publikacijas

2012.03.29

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *