Carla Brunni–Sarkozy: „Po 40 metų aš teberūkysiu ir tebegersiu šampaną“


Prieš metus Carla Bruni-Sarkozy paliko Eliziejaus rūmus. Buvusi šalies pirmoji dama paneigė visas prognozes: ji vėl tampa stiliaus ikona, grįžta prie dainavimo ir paneigia savo serijinės gundytojos šlovę. „Su Sarkozy aš jaučiuosi saugi. Jo labui aš tikiuosi, kad jis nekels savo kandidatūros“. Interviu su Carla spausdina laikraštis La Repubblica.

„Su juo aš jaučiuosi apsaugota, rami“. Kitame gyvenime Carla Bruni, tada dar ne Sarkozy, garsėjo kaip serijinė gundytoja, galinti nugalėti net tokias roko žvaigždes, kaip Mikas Jaggeris, ir Paryžiaus filosofus, kaip tėvas ir sūnus Enthovenai. Dar prieš keletą metų dainininke tapęs modelis didžiavosi „tūkstančiu meilužių“ ir menku polinkiu į monogamiją“, – rašo straipsnio autorė Anais Ginori.

Carla tapo naujos Diva di Bulgari kolekcijos veidu. Per prezentaciją ji parodė savo mažosios Giulia nuotrauką. „Ji tikras tėvas“, – sako Carla, darydama užuominą į mažylės, kurią Sarkozy vadina Pol Ptu, temperamentą. Pasak Bruni, tėvas visai pametė galvą dėl savo mažosios princesės. „Iki jos jisai turėjo tik sūnus, jis ne toks tėvas, kuris paduoda čiulptuką ar keičia sauskelnes, užtat jis daro visa kita. Jis visada yra, jis išreiškia meilę, jis rūpinasi mano sūnum Orelienu“, – cituoja jos žodžius korespondentė.

Šiek tiek daugiau kaip prieš metus ji kartu su vyru paliko Eliziejaus rūmus. Be gailesčio. „Tai buvo puikūs, bet labai sunkūs metai, aš jaučiausi kaip boksininkas ringe“, – sako Carla. Daugelis piktavalių sakė, kad pasibaigus prezidento mandatui santuokos laukia krizė.

Bet ji dar kartą paneigė visas prognozes, pažymi leidinys. „Mano audringa jaunystė pasibaigė prieš daugelį metų. Iš tiesų aš mėgau įvairiai elgtis, bet niekada neužmiršdavau atsargumo. Ir niekada neteikiau pirmenybės pasaulietiniam gyvenimui“. Ir dabar „visi, su kuo aš pažįstama, žino, kad dievinu būti namie, su draugais… su savo vyru aš, pagaliau, jaučiuosi rami. Aš gyvenu labai malonų momentą. Jam pavyksta taikytis net su mano įgimta melancholija, – sako Carla. – Aš tikiuosi, kad jis negrįš į politiką. Aš tai sakau jo labui. Mes jau nebe jaunučiai, o toks dalykas gali tapti ligos priežastimi, ypač tokiam, kaip jis: jis viskam atsiduoda visas“, – sako buvusi Prancūzijos pirmoji dama.

Rudenį Carla atnaujina dainavimo pamokas. „Turnė metu pagrindinė problema – Giulia. Aš nusprendžiau ją pasiimti kartu“. Karlos savijauta vėl puiki. Ji pasiskundė, kad būdama nėščia priaugo nereikalingų kilogramų. Kai kurie žurnalistai jai buvo negailestingi. „Aš smarkiai sustambėjau, bet man tai buvo nesvarbu. Pastoti būnant 43 metų amžiaus – tai stebuklas. Mes įsivaizdavom, kad medicina gali viską. Bet nėštumas po 40 metų – toli gražu ne pramoga“, – sako Carla.

Atsakydama į korespondentės klausimą, ar ji jau subrendusi, Carla atsakė: „Pasakyčiau, taip. Bet aš nenorėčiau galvoti, kad mano kelias baigėsi“. Jai atrodo baisu, kad laikas eina. „Bet alternatyvos nėra. Jeigu jūs rasite jaunystės eleksyrą, kuris leis išvengti senatvės, prašau man apie tai pranešti… Po 40 metų aš būsiu šiek tiek išsiblaškiusi, teberūkysiu ir tebegersiu šampaną. Aš būsiu ne „ponia“, o „panelė“, – nesuprantu, kas paprašė panaikinti tokį smagų terminą“, – sako Carla Bruni.

Šaltinis: La Repubblica

Reuters nuotraukoje: Carla Brunni–Sarkozy ir Nicolas Sarkozy.

2013.09.09

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *