COVID–19 nustatytas dar vienam sostinės „Rimi“ gamybos padalinio darbuotojui


Žirmūnų penkiaaukštis. Gintaro Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Šeštadienį gavus tyrimo rezultatus, COVID–19 nustatytas antram sostinėje, Žirmūnuose, esančios „Rimi“ gamybos padalinio darbuotojui. Kaip ir „Rimi“ veikiančios centrinės virtuvės darbuotojas, kuriam penktadienį buvo patvirtintas koronavirusas, antrasis darbe nesilankė nuo praėjusio penktadienio, gegužės 8 d. Darbuotojas įvardino vieną artimą kontaktą, sakoma pranešime.
 
Iki šeštadienio iš viso nustatyta penkiolika artimų kontaktų, su kuriais bendravo penktadienį teigiamą COVID testą gavęs „Rimi“ gamybos padalinio darbuotojas. Papildomai aštuoni darbuotojai saviizoliavosi savo noru.
 
„Rimi“ vadovai palaiko nuolatinį kontaktą su susirgusiais ir saviizoliacijoje esančiais darbuotojais, taip pat bendradarbiauja su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru, sakoma pranešime.
 
„Rimi“ gamybos patalpos, kuriose dirbo abu susirgę darbuotojai, buvo uždarytos ir dezinfekuotos penktadienį. Naktį iš penktadienio į šeštadienį dezinfekuotas ten pat, Žirmūnuose, veikiantis „Rimi“ prekybos centras.
 
Visi „Rimi Lietuva“ gamybos padalinių ir prekybos centrų darbuotojai dirba su vienkartinėmis pirštinėmis bei apsauginėmis kaukėmis, nuolat jas keičia. Visi „Rimi“ prekybos centrų darbuotojai nuo pat pirmų viruso plitimo šalyje ženklų yra visiškai aprūpinti dezinfekcinėmis priemonėmis, skirtomis asmeninei rankų higienai, taip pat dažniausiai liečiamų paviršių – kasų, darbo įrankių, pirkinių vėžimėlių, krepšelių, savitarnos skenerių valymui. Esant poreikiui, atsakingi vadovai ieško galimybių darbuotojams šiuo neramiu metu likti namie – pasiimti nedarbingumo pažymėjimą, eiti atostogų ar perdėlioti darbo grafiką. Pagal patvirtintas taisykles, visiems, atėjusiems į darbą, matuojama kūno temperatūra.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.05.17; 00:05
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.