D. Trumpas atskleidė, kas taps Nacionalinio saugumo departamento vadovu


Penktadienio vakarą prezidentas Donaldas Trumpas laikinuoju Jungtinių Valstijų nacionalinio saugumo departamento (NSD) sekretoriumi paskyrė Chadą Wolfą.
 
Prieš tai apie mėnesį laiko tvyrojo nežinomybė, kas pakeis iš pareigų pasitraukiantį departamento laikinąjį vadovą Keviną McAleenaną.
 
Ch. Wolfas, kuris šiuo metu yra laikinasis NSD strategijos, politikos ir planavimo skyriaus sekretoriaus pavaduotojas, bus jau penktas Nacionalinio saugumo departamento vadovas per pastaruosius beveik trejus metus, kai JAV prezidento postą užėmė D. Trumpas.
 
Ch. Wolfo paskyrimas byloja apie D. Trumpo prezidentavimo metu tvyrančią sumaištį, paženklintą rekordine vadovų kaita. Nuo didelės kaitos ypač kenčia Nacionalinis saugumo departamentas, kuriame vis neatsiranda toks vadovas, kuris pritartų ypač griežtai ir agresyviai D. Trumpo propaguojamai imigracijos politikai.
 
Vasario mėnesį Ch. Wolfas buvo kandidatas tapti NSD sekretoriaus pavaduotoju, tačiau demokratų senatoriai neleido jo paskirti į nuolatinį postą dėl to, kad šis prieš tai vadovavo balandžio mėnesį iš posto atleistos NSD vadovės Kirstjen Nielsen administracijai.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.11.03; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *