D. Trumpas pavadino J. Bideną „valstybės priešu“


D. Trumpas pavadino J. Bideną „valstybės priešu“. EPA-ELTA nuotr.

Vašingtonas, rugsėjo 4 d. (AFP-ELTA). Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas dabartinį šalies vadovą Joe Bideną pavadino „valstybės priešu“. Susitikime su savo šalininkais Vilks Bario mieste Pensilvanijos valstijoje D. Trumpas šeštadienį apkaltino savo įpėdinį „pasakius pikčiausią, labiausiai neapykantos kupiną ir labiausiai skaldančią kalbą, kokią tik kada nors yra pasakęs Amerikos prezidentas“.
 
D. Trumpas omenyje turėjo J. Bideno ketvirtadienį Filadelfijoje pasakytą kalbą, kurioje prezidentas savo pirmtaką ir jo politinius sąjungininkus pavadino grėsme JAV demokratijai. J. Bidenas kalbėjo šalia istorinio pastato – Nepriklausomybės salės, kurioje buvo priimta Nepriklausomybės deklaracija ir JAV konstitucija.
J. Bidenas apgailestavo negalįs apsilankyti Ukrainoje. EPA-ELTA nuotr.
 
„Donaldas Trumpas ir MAGA respublikonai atstovauja ekstremizmui, kuris kelia grėsmę patiems mūsų respublikos pamatams“, – kalbėjo J. Bidenas. MAGA yra D. Trumpo šūkio „Padarykime Ameriką vėl didžią“ (Make America Great Again, MAGA) trumpinys.
 
D. Trumpas dabar atrėžė: „MAGA judėjimo respublikonai nėra tie, kurie bando pakenkti mūsų demokratijai“. Jis savo šalininkams sakė: „Mes esame tie, kurie mėgina išgelbėti mūsų demokratiją (…). Pavojų demokratijai kelia radikalūs kairieji, o ne dešinieji“.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2022.09.05; 07:12
print

Vienas komentaras

  • Kokiai suknistai demokratijai.?
    Kokioje suknistoje šalyje ji yra?
    Pabandykit privest nors vieną pavyzdį kad ji egzistuoja apskritai

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *