Dėl netradicinės lytinės orientacijos propagandos per LRT


Pastarosiomis savaitėmis dažnai tiek radijas, tiek TV ėmė propaguoti homoseksualių žmonių teises, laisves ir gyvenimo būdą. Tai pasireiškė reportažais, interviu, laidomis apie tokių žmonių problematiką.

Pvz. vyksta Vilniuje gausi Šeimų šventė, – jokio reportažo, arba jis labai trumpas. O susirenka pora gėjų į piketą ar kokią šventę minėti – ilgiausias reportažas ir interviu. Per Lietuvos radiją beveik nuolat vyksta netradicinio seksualinio žmonių gyvenimo būdo tai teisių, tai laisvių aptarimai. Mes visi, kurie nepritariame jų viešai propagandai ir laikomės tūkstantmečių tradicinių vertybių, jau padaryti homofobais, atsilikėliais ir nusikaltėliais.

Dar senovės romėnai sakydavo „Audiatur et altera pars“. Deja, per LRT nebuvo nei vienos laidos, kurioje būtų išsakyta šeimą, vieno vyro/moters santuoką ginanti pozicija. O jei ir būna, tai parodomas koks p. Gražulio išsišokimas. Ar Lietuva jau nedemokratinė Respublika? Ar nepritariantys LGBT pozicijai asmenys tapo persona non grata LRT?

Klausimas: kada liausitės už žmonių mokesčius išlaikomą LRT naudoti homoseksualizmo propagandos transliavimui? O jei naudojate homoseksualizmo propagandai ES, LGBT, Pasaulio Banko pinigus, ar jums negalioja įstatymas, įpareigojantis tai nurodyti?

Šis kunigo Roberto Skrinsko laiškas išsiųstas LRT Tarybai (S. Konarskio g. 49, LT-03123 Vilnius). 

2015.06.19; 07:02

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.