Dėl visko kalta Amerika…


Pagal melu ir dezinformacijomis pagarsėjusį Vladimiro Putino propagandos ruporą Dmitrijų Kiseliovą – dėl visų negerovių Rusijoje kalta būtent Amerika.

Skaitytojas atsiuntė trumpą filmuotą jumoreską, bylojančią, kad ne visi rusai prarado realybės jausmą, kad jie puikiai supranta, kas yra kas.

Tekstą išvertėme į lietuvių kalbą.

Dmitrijų Kiseliovą mėgdžiojantis aktorius pasakoja:

Sveiki. Aš esu Dmitrijus Kiseliovas.

Baikalas – ekologinė katastrofa ar kruopščiai suplanuota operacija?

Kur dingo 40 centimetrų nuo amžių rusiško Baikalo vandens? Kur jis nutekėjo ir kas dėl to kaltas?

Aišku – Amerika. Štai faktai. Visi žinome, kad potvyniai ir atoslūgiai tiesiogiai priklauso nuo Mėnulio. Ar kada  susimąstėte, kodėl amerikiečiai 1969 metais išsilaipino būtent Mėnulyje? Ne Marse, ne Saulėje, o  Mėnulyje? Atsakymas akivaizdus.

(Rodomas kosmonautas Amstrongas Mėnulyje)

Prisiminkime nufilmuotus kadrus Mėnulyje, kai kosmonautas Amstrongas nerūpestingai šokinėja Mėnulio paviršiumi. Bet tai ne šiaip sau šuoliukai! Taip CŽV agentas nepastebimai puse laipsnio keičia Mėnulio ašies pasvirimo kampą.

O juk kiekvienas moksleivis žino penktą fizikos dėsnį: pakeisk Mėnulio pasvirimą – ir vanduo ims tekėti iš ten, iš kur reikia, į ten, į kur reikia. Plaukai pasišiaušia vien nuo minties: kiek nuo tada vandens nutekėjo!

Galimas daiktas, jums kils klausimas: už ką gi Amstrongas Amerikoje laikomas didvyriu? Tik todėl, kad jis pirmas išsilaipino Mėnulyje? Juokinga!

Tik aklas gali nepastebėti Baikalo vandens nutekėjimo ir JAV politikos ryšio. Netikite? Štai jums faktas: ar ne vanduo šio žmogaus rankoje?!

(Ekrane – JAV prezidentas Obama, rankoje laikantis taurę su vandeniu).

Obama. Šis vardas reiškia – atsitraukimą (Otchod) Bamo – Amerikos Baikalo Amūro magistralės perėjimą Amerikos žinion. Regiono destabilizaciją. Sausrą. Vandens Maidaną ir visišką Didžiosios Rusijos krachą. Štai koks  galutinis Vakarų tikslas!

Susimąstykite! Ar ne mūsų vanduo kiekvieno amerikiečio kūne? Net aštuoniasdešimt procentų! Ar ne mūsų vandenyje treniruojasi amerikiečių plaukikai, o paskui olimpiadose atima iš mūsų auksą?

Daryti auksą iš mūsų vandens – štai amerikietiška alchemija!

Kaip dabar turėtų elgtis Rusija? Sėdėti, sudėjusi rankas ir laukti, kol amerikiečių kompanija Coca Colla pasikėsins ir į mūsų gėrimą Baikalas? O gal, atsakant į tokią Amerikos agresiją, reikėtų trinktelti kumščiu į raudoną mygtuką?

Kas, jeigu ne Rusija, sustabdys Obamą, kurio rankos iki alkūnių vandenyje?!

Jeigu norite žinoti mano nuomonę: viskas, kas vyksta pasaulyje, naudinga Amerikai ir nenaudinga Rusijai. Todėl Rusijai bus geriau, jeigu pasaulyje niekas nevyks.

Šiandien tiek. Studijoje ant jūsų vandenį liejo Dmitrijus Kiseliovas. Viso labo! 

Nuotraukose: liūdnai pagarsėjęs Rusijos propagandistas Dmitrijus Kiseliovas, JAV kosmonautas Amstrongas Mėnulyje ir JAV prezidentas Barakas Obama su stikline vandens.

2015.03.13; 09:53

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *