Dijana Apalianskienė. Liberalizmas – reali grėsmė Lietuvos demokratijai


Dijana Apalianskienė, šio komentaro autorė

Vienas po kito – kaip grybai iš po lietaus – dygsta vis nauji Lietuvos liberalai, kai kurie iš jų – gali tik įtarti – galbūt net ir Soroso fondų išlaikytiniai, bet mes to niekada nesužinosime. Tie, besistengiantys, skandinti Lietuvą liberalų keistenybėse, normalaus žmogaus protui nesuvokiamose sąvokose ir veiksmuose.

Tokie dažniausiai didžiausi gražbyliautojai – vis besistengiantys visus tikinti – jie irgi esą Lietuvos patriotai, bet čia pat brukantys Lietuvos  valstybingumo tęstinumui pavojingas programas (čia pat melagingai tvirtindami – jos „geros” ) .

Išaiškini tokiems su visais įmanomais pavyzdžiais, kodėl Lietuvai pražūtingi visokie liberalų per prievarta jai brukami planai, Soroso programos – kaip tos pačios lyties santuokos, taigi tradicinės šeimos institucijos žlugdymas, dvikalbystės ar net ir daugiakalbystės įtvirtinimas, kas vestų į galutinį mūsų valstybinės kalbos išnykimą, ji taptų tik „būrų” kalba.

Dar ir darbo nesuteikimas jauniems specialistams, baigusiems Lietuvos universitetus, kurie priversti išvažiuoti iš šalies, kad rast sau tinkamą darbą, o tai be galo milžiniškas nuostolis šaliai – nes tai jos kūrybinio, kultūrinio, ekonominio – jos ateities valstybinio mokslo augimo ir vystymosi potencialo nutekėjimas į svetimas šalis.

Karo stovykla. Vytauto Visocko nuotr.

Bet tokie to nesupras, jie sakys, visur specialistai reikalingi – Europai reikalingi – mes juk Europos dalis. Taip, specialistai visur reikalingi,bet jei mes mylime Lietuvą – mes norime, kad ji klestėtų, todėl ir turime pirmiausia ja pasirūpinti. Taigi  – “LITHUANIA FIRST” (“Pirmiausia Lietuva”) – ar ne taip turėtų būti? 

Čia kaip JAV ankstesnis Prezidentas D. Trump’as iškėlęs savos  šalies pirmumo  reikšmę -„America First”, sakydamas, kad ir kiekviena šalis  pirmiausia turėtų žiūrėti tik savų interesų. Stipri šalis – sveiki, stiprūs ir laimingi žmonės, kurie liktų savo šalyje gyventi ir dirbti.

Štai ką slepia liberalai, jie nenori, kad mes tą suvoktume, žinotume – jie verčia mus mylėti „plačiąją tėvynę”. Kartojasi daugiau nei prieš 30 metų girdėti komunistiniai lozungai?

Liberalai eina prieš tikrąją demokratiją, nes kaip žinia – tikrai demokratinėje valstybėje patys žmonės  (balsų dauguma) – nusprendžia, kas jiems geriausia, kaip jiems tvarkytis šalyje, kokias mokyklas turėti, kokioje visuomeninėje struktūroje gyventi  ir pan. Demokratinėje valstybėje visų iškilusių klausimų sprendimus nulemia daugumos nuomonė.

Europa. Slaptai.lt nuotr.

Briuselio liberalų mums brukami visokie planai, nepriimtinos programos – yra nesuderinti su visuomene, su jos nuomone –  jie paprasčiausiai nuleidžiami mums iš viršaus, kaip nediskutuotini dalykai, kaip kokios būtinybės, o tai prieštarauja Lietuvos Konstitucijai, tikrosios  demokratijos principams. Nes čia jau gaunasi – ne demokratinis, ne parlamentinis, bet vos ne autoritarinis režimas. 

Ne viena Lietuva šiandien eina per tokias jai dirbtinai primestas socialines, visuomenines, politines džiungles – net ir JAV, kuri yra laikoma  senosios demokratijos lopšiu – šiandien yra kovoje už tikrosios demokratijos principų išsaugojimus, už demokratijos tęstinumus, už kapitalistinę ekonomiką, o ne socialistinę, kurią būtent toje šalyje  šiandiena bando  įgyvendinti 2021 metais atėjusi į valdžią JAV demokratų  partija. (Bet apie tai kitame straipsnyje).

Šiandien labai svarbu ATVIRAI kalbėti apie tai, kas vyksta Lietuvoje, kas vyksta pasaulyje. Laikas atkreipti dėmesį į susidariusią kažin ar jau tikrai demokratinę situaciją mūsų šalyje, laikas grįžti prie tikrosios demokratijos principų, prie Lietuvos Konstitucijos mums garantuotų teisių ir laisvių –  laikas atsigręžti į laisvą tautą, į laisvą žmogų – pagaliau išgirsti jų balsus ir pageidavimus.

2021.06.21; 07:52

print

Vienas komentaras

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *