Diko Čeinio dukterys viešai skalbia nešvarius baltinius


Buvusio JAV vice prezidento Diko Čeinio (Dick Cheney) vyresnioji duktė nori kovoti dėl senatoriaus krėslo nuo Vajomingo valstijos ir viešai pasisako prieš vienalytes santuokas, nors jos jaunesnioji sesuo yra netradicinės seksualinės orientacijos, apiformino santuoką su sena drauguže ir auklėja toje šeimoje du vaikus, rašo Konstans Žamė (Constance James) laikraštyje Le Figaro.

„Naujametės šventės buvusio Amerikos vice prezidento Diko Čeinio šeimoje pranašauja įelektrintą atmosferą: dvi jo dukterys šį savaitgalį surengė aiškinimąsi, į kurį buvo įtraukta žiniasklaida ir socialiniai tinklai, – rašo žurnalistė. – Esmė – jų požiūris į vienalytes santuokas. Vyresnioji, Liz, yra prieš tokias santuokas ir vis dažniau skelbia pareiškimus tuo klausimu. 

Jaunesnioji, Meri, keletą metų gyvena su savo sena drauge, su kuria ji susituokė 2012 metais. Kalbama, kad būtent ji įkalbėjo savo tėvą stoti ginti vienalytes sąjungas“.

„Liz pradėjo kampaniją, kad taptų kandidate rinkimuose į Senatą nuo Respublikonų partijos Vajomingo valstijoje, ir ji turi atrodyti įtikinančiai, kad pirminiuose rinkimuose laimėtų prieš dabartinį krėslo savininką, išrinktą 1997 metais, – sakoma straipsnyje. – Ir štai sekmadienį Liz Čeini pasirodė programoje Fox News, kad vėl išdėstytų savo opoziciją vienalytėms santuokoms ir įsitikinimui, jog šį klausimą turi reguliuoti valstybė, o ne atskiros valstijos“. „Aš dievinu savo seserį Meri ir jos šeimą, bet aš tikiu, kad turi būti tradicinis santuokos aptartis, vyro ir moters sąjunga, – sakė Liz. – Mūsų su seserim nuomonės niekada nesutaps šiuo klausimu“.

„Tie pareiškimai iššaukė Meri Čeini ir jos sutuoktinės Hiser Po pasipiktinimą, jos atsikirto giminaitei per Facebook. Hiser Po pareiškė, kad ji „nusivylusi“. Liz nuolat pas jas lankėsi, atostogavo su jomis. Kai mes su Meri susituokėme, ji sakė, kad džiaugiasi kartu su mumis, rašė Hiser. Tai įžeidu, kad dabar ji nebegina jų teisės būti susituokusiomis, pabrėžė Hiser. Meri, savo ruožtu, parašė, kad „Liz stovi neteisingoje Istorijos pusėje“, – praneša straipsnio autorė.

„Seserys viešai ginčijasi ne pirmą kartą, – pastebi žurnalistė, – bet dabartinis sąskaitų suvedinėjimas užtruko. Meri Čeini sakė The New York Times, kad jokio susitaikymo negali būti, kol Liz nepakeis savo požiūrio į vienalytes santuokas. „Mane stebina, kad sesuo nori būti naujos kartos lyderė, bet išpažįsta pasenusius samprotavimus, kurie buvo aktualūs prieš 20–30 metų“. Meri neapgailestauja, kad ši istorija gali sukomplikuoti jos sesers kampaniją.

Pirminiai rinkimai vyks 2014 metų rugpjūty. Kol kas, sprendžiant iš apklausų, Liz atsilieka nuo varžovo dviem punktais, baigia straipsnio autorė.

Šaltinis: Le Figaro

Nuotraukoje: buvusio JAV vice prezidento Diko Čeinio (Dick Cheney) dukterys.

2013.11.21

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *