Diskusijose antikorupcine tema nugalėjo Jono Jablonskio gimnazija


Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje įvyko debatų konkurso „Nauja karta sunaikins korupciją mūsų valstybėje“ finalinis turas.

Dėl nugalėtojų vardo varžėsi 6 stipriausios Kauno miesto gimnazijos: Juozo Grušo meno gimnazija, VDU „Rasos“ gimnazija, Jono Jablonskio gimnazija, Aleksandro Puškino gimnazija, „Aušros“ gimnazija ir Antano Smetonos gimnazija.

Debatų finalo tema – „Antikorupcinis visuomenės švietimas – pagrindinis ginklas kovojant su korupcija“. Teisėjams teko nelengva užduotis, nes visos komandos buvo labai stiprios, atstovai kalbėjo argumentuotai, užtikrintai ir išraiškingai.

Debatų konkurse nugalėjo Jono Jablonskio gimnazijos komanda. Antrą vietą iškovojo tik vienu balu nuo nugalėtojų atsilikusi Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, tretieji – Antano Smetonos gimnazija. Iš viso debatų konkurse dalyvavo 18 Kauno mokyklų komandų.

Nugalėtojams buvo įteikti Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio ir Specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriaus (STT) Sauliaus Urbanavičiaus padėkos raštai. Komandos taip pat buvo apdovanotos Švietimo ir ugdymo skyriaus, Specialiųjų tyrimų tarnybos ir Kauno apylinkės teismo dovanomis.

Debatų konkursas antikorupcine tema Kauno moksleiviams organizuojamas jau šešti metai. Šio konkurso iniciatoriai – Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyrius ir STT Kauno valdyba.

Informacijos šaltinis – stt.lt portalas.

2015.12.12; 04:09

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.