Donaldas Trampas nebijo apkaltos


JAV prezidentas Donaldas Trumpas teigia nebijąs apkaltos. „Sunku inicijuoti apkaltą tam, kas nepadarė nieko blogo (…), – sakė D. Trumpas agentūrai „Reuters“. – Aš nebijau, ne. Aš manau, kad žmonės sukiltų, jei taip nutiktų“.

Donaldas ir Melanija Trampai. EPA – ELTA nuotr.

Po naujausių kaltinimų D. Trumpui dėl „pinigų už tylą“ tariamoms meilužėms virtinė aukštų demokratų mato prezidento apkaltos ir net jo arešto galimybę. D. Trumpas tuo tarpu teigia, kad buvęs jo advokatas Michaelis Cohenas, prieš 2016-ųjų rinkimus sumokėdamas pinigus, nenusižengė rinkimų kampanijos finansavimo įstatymams. 

Ginče dėl jo forsuojamos sienos su Meksika statybos D. Trumpas dar kartą pagrasino vyriausybės darbo paralyžiumi (Government Shutdown).

„Jei mes vienaip ar kitaip negausime to, ko norime, aš paralyžiuosiu vyriausybės darbą“, – grasino D. Trumpas antradienį susitikime su aukštais opozicijoje esančiais abiejų Kongreso rūmų demokratais. 

Svarbių vyriausybės darbo sričių finansavimas JAV užtikrintas tik iki gruodžio 21 dienos. Jei iki tada nepavyks kompromisas su demokratais, institucijos ir kitos valstybės tarnybos bus priverstos nutraukti darbą.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.12.13; 08:00

print