Eindhovenas – vieta, kur rasite ką veikti visą parą


Eindhovenas

Norite susipažinti su pačiu didžiausiu miestu Olandijos pietuose? Tokiu atveju siūlome aplankyti Eindhoveną, kuris nustebins ne tik gamtos gausa, tačiau taip pat ir audringumu, kuris sukasi spiečiumi ne tik dieną, tačiau ir naktimis.

Skrydžiai į Eindhoveną vis labiau pinga, kelionės – trumpos, tad tai miestas, kuris puikiai tinka trumpam savaitgalio poilsiui ir pabėgimui nuo įprastos kasdienybės.

Lankytinų vietų… tik spėk suktis!

Tikrai neaprašysime visų lankytinų vietų, kadangi jų yra labai daug. Apskritai sakoma, kad vaikštant gatvėmis – reikia tiesiog grožėtis, kadangi kiekvienas metras – vertas Jūsų dėmesio. Pavyzdžiui, būtinai eikite į Turgaus aikštę, kurioje galėsite ne tik įsigyti mielų niekučių, tačiau taip pat ir labai skaniai pavalgyti, išgerti vietinių gaminamos kavos.

Būtinai praeikite pro Rechtestraat gatvę, kuri dažnai vadinama svarbiausiu miesto centru. Ją eidami pasieksite ir nuostabus grožio neogotikinį šedevrą šv. Katerinos bažnyčią.

Lėktuvo maketas. Slaptai.lt nuotr.

Mėgstate gamtą? Tokiu atveju būtinai pasigrožėkite Dommel upe, tiksliau – pakrante, kuri pritaikyta malonaus pasisėdėjimo poilsiui, žinoma, aplankykite Meno muziejų, kur galite rasti tokių žymių menininkų darbus kaip kad Theo van Doesburg, Chagall, Picasso ir t.t.

Vakaro sūkurys laukia Jūsų

Siūlome dienos metu riboti pasivaikščiojamus, būtinai naudokitės viešuoju transportu, kuris puikiai išvystytas šiame mieste. O kodėl reikia riboti jėgas? Kadangi nakties metu Jūsų laukia tikras šėlsmas, kuris patiks tiek labai skirtingo amžiaus, tiek skirtingo muzikinio skonio gerbėjams.

Grįžkite į tą pačią Turgaus aikštę ir pažiūrėkite – kaip nuostabiai ji atrodo vakaro metu. Dažniausiai aplinką puošia medžiuose įdiegtos lemputės, kurios traukia akis, suteikia jaukumo ir saugumo. Kadangi maitinimo vietų gausa labai plati – visų poreikiai bus patenkinami.

Būtinai turite apsilankyti ir Stratumseind, kur Jūsų laukia pub‘ai, barai ir kitos smagios vietos, kuriose galima šėlti iki pat ryto. Svarbiausia, kad pasilinksminimo vietos puikiai tinka ne tik jaunimui, tačiau ir vyresnio amžiaus asmenims.

Wilhelminaplein gatvė labiausiai akis traukia barų gausa. Būtinai išragaukite vietinių gaminamų kokteilių, siūlome paprasčiausiai pasitikėti barmenu. Esame tikri, kad liksite nenusivylę.

Skrydžiai į Eindhoveną kainuoja pigiai, galimybės – atviros, tad būtinai sau leiskite pažinti miestą, kuriame judesys – visą parą.

Informacijos šaltinis – skrendu.lt

2020.07.23; 09:30

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.