Ekstravagantiškiausia grupė Eurovizijoje: močiutės iš Rusijos gilumos nori užsidirbti kaimo cerkvei


„Šešios bobulės mažame Pavolgio kaimelyje dainuoja liaudies chore ir iki šiol buvo šiaip jau nežinomos.

Tačiau nuo to laiko, kai moterys nuo 43 iki 16 metų užėmė pirmąją vietą Rusijos atrankiniame ture į Euroviziją, jos tapo žymiausios bobulės šalyje“, – rašo Focus.

„Dainoje “Party for everybody, come on and dance” angliškas priedainis persipina su tekstu rusų ir udmurtų kalbomis, su tautiškais elementais“, – primena žurnalas. „Kaimo klube raštas apie pergalę atrankos ture kabo greta skelbimo apie ateinančio šeštadienio diskoteką“, – sakoma straipsnyje.

Viena iš dalyvių – mokytoja pensininkė, dabar ji gano galvijus ir dirba sode, rašo leidinys. „Kitos buvo melžėjos, viena dirbo vaikų darželyje, kita buvo buhalterė, o trečia vertėsi padieniais darbais“, – rašoma straipsnyje.

„Pajamas už koncertus jos nori išleisti kaimo cerkvės, sugriautos tarybiniais laikais, atstatymui. Dabar surinkta apie 204 500 eurų – statybos darbams jų jau užtenka“, – rašoma leidinyje “Focus”.

„Prodiuserė Ksenija Rubcova, pasak jos pačios, surado bobules 2008-aisiais metais ir užsidegė idėja paduoti paraišką Eurovizijai. 2010 metais jos jau koncertavo atrankiniame ture ir užėmė trečią vietą. „Dabar mes jau turėjome daugiau laiko repeticijoms“, – cituoja leidinys K.Rubcovos žodžius.

Močiučių dainavimas visų pirma žavi savo tautiškais elementais, savo unikalumu. Žavu ir tai, jog močiutės dėvi tautiškus drabužius ir pabrėžia savo tautiškumą, jį akcentuoja.

Šaltinis: Focus

2012.04.17

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.