„Emociškai ir fiziškai“ išsekusi Monako kunigaikštienė tęsia gydymą


Monako kunigaikštienė Charlene ir jos sutuoktinis Albertas II. EPA-ELTA nuotr.

Monakas, gruodžio 23 d. (AFP-ELTA). Monako kunigaikštienė Charlene dar kurį laiką gydysis už kunigaikštystės ribų. Rūmai ketvirtadienį pranešė, kad jos gijimo procesas vyksta „patenkinamai“. Tačiau „greičiausiai prireiks dar kelių mėnesių“, kol Charlene visiškai atsigaus. Per Kalėdas ją aplankys sutuoktinis kunigaikštis Albert‘as II ir abu jos vaikai.
 
43-ejų kunigaikštienė lapkričio 8 dieną po kelis mėnesius trukusios viešnagės gimtojoje Pietų Afrikoje, kur gydėsi sunkią gerklės-nosies-ausų infekciją, grįžo į Monaką. Kai Charlene nepasirodė dviejuose viešuose renginiuose, kunigaikštis Albert‘as II žurnalui „People“ asmeniškai pareiškė, kad jo žmona, jos pačios pageidavimu, išvyko gydytis už Monako ribų.
 
Pasak kunigaikščio, po ilgo gydymo PAR Charlene yra labai „emociškai ir fiziškai išsekusi“, jai reikia „daug ramybės ir poilsio“. „Tai neturi nieko bendra su mūsų santykiais, noriu tai aiškiai pasakyti“, – pabrėžė Albert‘as.
 
Ketvirtadienį rūmai paprašė visuomenės gerbti šeimos privačią sferą. Kai tik Charlene visiškai atsigaus, ji „su dideliu džiaugsmu vėl bendraus su monakiečiais“.
 
Albert‘as II ir Charlene susituokė 2011 metais. Ilgas buvusios profesionalios plaukikės buvimas Pietų Afrikoje pakurstė spėliones apie santuokos problemas.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2021.12.24; 06:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *