Estų oro linijos „Nordica“ stabdo skrydžius penkiais maršrutais, tarp jų – Talinas-Vilnius


Valstybinės Estijos oro linijos „Nordica“ paskelbė nuo spalio 31 d. stabdančios skrydžius 5 maršrutais, kurie įmonei buvo nuostolingi.
 
Stabdomi skrydžiai iš Talino į Vilnių, Vieną, Kijevą, Kopenhagą ir Trondheimą, praneša Estijos visuomeninis transliuotojas ERR.
 
„Tokį sprendimą lėmė naujas įmonės verslo modelis. Svarbu pažymėti, kad visomis kryptimis, išskyrus Trondheimą, skrydžiai bus vykdomi – į Vieną, Vilnių, Kijevą ir Kopenhagą iš Talino skraido ir kitos oro linijos“, – ERR sakė „Nordica“ valdybos narė Kristi Ojakaar.
 
„Nordica“ taip pat išplatino pranešimą spaudai, kuriame pabrėžiama, kad skrydžiai iš Talino į Vieną, Vilnių, Kijevą, Kopenhagą ir Trondheimą nuo spalio pabaigos yra stabdomi, o skrydžius iš Talino į Stokholmą, Briuselį ir Varšuvą vykdys Lenkijos oro linijos LOT.
 
„Iki šiol „Nordica“ Estijoje pati atsakė už reisų užpildymą, komercines rizikas ir skrydžių organizavimą. Tuo metu užsienio rinkose mes ilgus metus jau teikiame tik skrydžių paslaugas, palikdami reisų užpildymą ir komercines rizikas skrydžio užsakovui. Nuo šiol šį modelį išbandysime visose rinkose“, – teigė K. Ojakaar.
 
Pasak „Nordica“, personalo įmonėje dėl reorganizacijos nemažės. Estijos oro linijos taip pat pradės plėtoti savo prekybos platformą, kurioje bus parduodami skrydžių bilietai. Iki šiol „Nordica“ naudojosi LOT bilietų prekybos sistema.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.06.22; 11:22
print