Esu pasiruošęs prisiimti atsakomybę už šią nesėkmę


Dėkoju visiems, kurie rėmėte Nacionalinį susivienijimą “Už Lietuvą Lietuvoje“, kurie balsavote už tautininkų ir koalicijos partnerių kandidatus Seimo rinkimuose, kurie talkinote rinkimų agitacijos ir stebėjimo darbuose. Nepaisant milžiniškų pastangų, Jūsų balsai, atiduoti už sąrašą Nr. 10, vis dėlto prapuolė.

Atsiprašau Jūsų už daugelį klaidų, kurios buvo padarytos, ir esu pasiryžęs prisiimti atsakomybę už šią nesėkmę. Bent dalis klaidų buvo neišvengiamos dėl ribotų galimybių bei nesąžiningų politinės konkurencijos sąlygų. Apsvarstysime, ką padarėme ne taip, ir, tikiu, padarysime teisingas išvadas.

Kita vertus, mūsų dalyvavimas nebuvo beprasmiškas. Tai buvo tautos žadinimas, mėginimas atkreipti dėmesį į opiausius Lietuvos rūpesčius be supuvusią, susvetimėjusią politinę sistemą, kuri gyvena tik sau pačiai, bet ne uždavinių, kurie susiję su tautos ateitimi, sprendimui.

Kaip išsivaduoti iš šio, pinigais ir savanaudiškumu maitinamo, Lietuvą naikinančio viesulo, dar neaišku. Tik viena yra neabejotina, kad mes patys neturėtume nuleisti rankų. Darbas naujiems rinkimams prasideda jau dabar.

Siūlyčiau mūsų aktyvumą net padidinti, ir tuo pat metu telkti bendraminčius, stiprinti mūsų gretas. Juolab, kad jau netrukus gali atsitikti ir įvairių netikėtų dalykų. Turime būti pasirengę.

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: Gintaras Songaila, Tautininkų sąjungos pirmininkas.

2012.10.16

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *