Festivalis Kulautuvoje – septynios skambios valandos su bardais


Bardų festivalis Kulautuvoje – Ieva Narkutė. Festivalio organizatorių nuotr.
Šeštadienio pavakarę kurorte prie Nemuno – Kulautuvoje – prasidės tradicinis, jau devynioliktasis, nemokamas bardų festivalis „Akacijų alėja“.
 
Kviesdami į šį renginį dainuojamosios poezijos ir gyvos muzikos mėgėjus, organizatoriai teigia, jog „taikliausia jį vadinti septyniomis valandomis ant žolės, skambant prasmingiems tekstams ir nuostabiai muzikai“.
 
Festivalyje dalyvaus Jurga, Ieva Narkutė, Robertas Semeniukas ir Justė Kraujelytė, Nojus, Karolis Rupkus, Andrius Zalieskas Zala, taip pat „Baltos varnos“, „Kūjeliai“ bei daugybė kitų žinomų ar tik besipratinančių prie didelės scenos jaunų atlikėjų. O pabaigoje festivalio šūkį „Minam kartu!“ tikėtina ištars populiarios grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ muzikantai bei dainininkai, pakviesdami festivalio publiką linksmintis iki paryčių.
 
ELTA primena, kad keleivių pervežimo įmonė „Kautra“ pasirengusi festivalio žiūrovus pristatyti į Kulautuvą bei atgal iš jos į Kauną moderniais autobusais, tad patariama jais ir naudotis, neužtvenkiant siaurų kurorto gatvelių asmeniniais automobiliais. Taip pat laivus kelionei Nemunu iki Kulautuvos bei atgal į Kauną pasiūlys ir upeiviai. O Kauno rajono savivaldybė – daugiametė festivalio „Akacijų alėja“ rėmėja – primena, jog Kulautuvą pasiekti galima ir dviračiu.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.07.14; 07:51
print