Garsusis „Mulen Ružas“ Paryžiuje vėl laukia lankytojų


Garsusis „Mulen Ružas“ Paryžiuje vėl laukia lankytojų. EPA-ELTA nuotr.

Garsusis Paryžiaus varjetė „Mulen Ružas“ (Moulin Rouge) penktadienio vakarą po 18 mėnesių pertraukos vėl atvėrė duris lankytojams.
 
Kad galėtų stebėti spalvingą pasirodymą, lankytojai nuo šiol turės pateikti sveikatos pasą, t. y. būti paskiepyti, persirgę ar atlikę COVID-19 testą. Kaukes bus galima pasidėti ant staliukų, jų nedėvės ir šokėjos.
 
Pradžioje planuojama rengti po du pasirodymus keturis vakarus per savaitę, pranešė teatro vadovybė. Nuo spalio pabaigos lankytojams vėl bus patiekiamas maistas. Metų gale po du pasirodymus vėl bus rengiama kiekvieną vakarą.
 
„Mulen Ružo“ klasika yra kankanas, kurio metu šokėjos akrobatiškai kilnoja kojas ir kelia į viršų savo sijonus. Šokių grupę sudaro artistai iš keliolikos pasaulio šalių.
 
„Mulen Ružas“ buvo atidarytas 1889-aisiais – tais pačias metais, kai Prancūzijos sostinėje buvo baigtas ir Eifelio bokštas.
 
Varjetė yra tikras turistų traukos objektas. Iki pandemijos jame pasirodymai vyko kas vakarą 365 dienas per metus. Niekur kitur neišpilstyta tiek daug šampano, kaip „Mulen Ruže“ – vidutiniškai 240 000 butelių per metus.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.09.12; 08:04
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.