„Grigeo“ į frontą Ukrainoje siunčia keturias antidronines sistemas


„Grigeo“ į frontą Ukrainoje siunčią keturias antidronines sistemas. Gamintojo nuotr.

Viena didžiausių popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupių Baltijos šalyse AB „Grigeo“, bendradarbiaudama su organizacija „Blue / Yellow“, ukrainiečių kariuomenei perduos keturias Lietuvoje gaminamas antidronines sistemas. Paramos vertė siekia 60 tūkst. eurų.
 
„Naujausią paramos paketą paruošėme su darbuotojais tradicinės vasaros šventės metu. Kadangi mūsų Ukrainos įmonės darbuotojai dėl karo atvykti negalėjo, bendruomeniškai sutarėme juos palaikyti. Todėl jų vardu siunčiame reikalingą pastiprinimą į frontą. Pradėję teikti paramą nuo pat karo pradžios, tęsime tai kiek reikės. Ir tikimės jau kitąmet priimti savo ukrainiečių komandą, tradiciškai Lietuvoje“, – sako  „Grigeo“ prezidentas Gintautas Pangonis.
 
Antidronines sistemas, ukrainiečių pramintas „lietuviškomis patrankomis“, gamina lietuvių bendrovė „NT Service“. Jų įsigijimą ir pristatymą į frontą „Grigeo“ vykdo kartu su organizacija „Blue / Yellow“.
 
Nuo Ukrainos užpuolimo bendrovė jau yra skyrusi 35 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai Ukrainoje – maisto produktams, higienos priemonėms, kitiems nuo karo nukentėjusiems žmonėms reikalingiems daiktams įsigyti.
 
Bendradarbiaujant su Lietuvos Raudonuoju Kryžiumi „Grigeo“ taip pat neatlygintinai gamina humanitarei paramai reikalingas pakuotes.
 
Ukrainoje veikia įmonių grupei priklausanti gofruoto karto gamybos  bendrovė „Mena Pak“. Dėl karo veiksmų pirmąją karo dieną sustabdžiusi veiklą, bendrovė gegužę atnaujino gamybą.
 
Popierius Ukrainoje yra įtrauktas į strateginių žaliavų sąrašą. Kariaujančios šalies aprūpinimu žaliava rūpinasi „Grigeo Klaipėda“.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2022.07.26; 07:40
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *