GRU koreguoja savo prioritetus


Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas kartu su gynybos ministru Anatolijumi Serdiukovu ir Ginkluotųjų pajėgų (GP) Generalinio štabo (GŠ) viršininku sausio 19 dieną svečiavosi RF GP GŠ Vyriausioje žvalgybos valdybos (GRU) štabo būstinėje. Juos priėmė naujasis GRU viršininkas generolas majoras Igoris Sergunas. 

GRU viršininkas gen. mjr. Igoris Sergunas Rusijos prezidentui pristatė pranešimą, kuriame tvirtino, kad karinės – politinės situacijos pasikeitimas pasaulyje reikalauja koreguoti ir Rusijos karinės žvalgybos veiklą.

GRU vadovas teigė, kad šiuo metu „Rusijos karinės žvalgybos akiratyje pirmiausia yra vadinamieji karštieji taškai, kuriuose veikia teroristinės ir ekstremistinės grupuotės, krizinių situacijų rajonai, o taip pat neteisėto branduolinių medžiagų ir masinio naikinimo ginklų platinimo šaltiniai ir galimi maršrutai“.

I.Sergunas atkreipė dėmesį, kad „GRU yra praktiškai vienintelė specialioji tarnyba pasaulyje, savo struktūroje turinti visus šiuo metu žinomus žvalgybos būdus ir kryptis“.

Nuotraukoje: naujasis GRU vadovas generolas majoras Igoris Sergunas.

2012.01.24

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.