Į Lietuvą gabenamas nestandartinio svorio ir gabaritų krovinys


Į Lietuvą gabenamas nestandartinio svorio ir gabaritų krovinys. ELTA

Į „Linde Gas„ statomą gamyklą Kėdainiuose naktį į pirmadienį atvyksta nestandartinių gabaritų, beveik 170 tonų sveriantis krovinys, lydimas policijos palydos ir gabenamas specialiomis transporto priemonėmis. Du 37 ir 22 m. ilgio autotraukiniai į naujai statomą „Linde Gas“ oro skaidymo gamyklą iš Rumunijos gabena rektifikacinę koloną ir pagrindinį šilumokaitį.
 
Kadangi prekių judėjimas nėra ribojamas, didelių gabaritų kroviniai sekmadienį, 21 val., kirs Lietuvos-Lenkijos sieną ties Kalvarija ir naktį su policijos palyda pasieks „Linde Gas„ gamyklą Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ).
 
Anot „Linde Gas“ Baltijos regiono verslo plėtros vadovo Daliaus Klyvio, rektifikacinės kolonos, kitaip dar vadinamos „šalčio dėže„, atvykimas yra svarbus žingsnis dujų gamyklos statybų procese. Ši kolona yra vienas esminių oro skaidymo gamyklos komponentų, kuriame bus atliekamas deguonies ir azoto skaidymas.
 
Gamyklos darbai vyksta pagal numatytą planą – šiuo metu gamyklos teritorijoje užbaigiamas statyti kompresorinės pastatas. Į gamyklą jau yra investuota didžioji dalis numatytų lėšų. Iš viso oro skaidymo gamyklos statyboms planuoja skirti 20 mln. eurų investicijų, o statybų darbus planuojama užbaigti jau šių metų pabaigoje.
 
Kolonos ir šilumokaičio detalės buvo pagamintos „Linde Engineering“ priklausančioje gamykloje Vokietijoje, o galutinai surinkta Rumunijoje. Pervežimo darbus organizuoja tarptautinė kompanija „Eastern Shipping„, o krovinio montavimo darbus Kėdainiuose atliks „Elektrėnų energetikos remontas“.
Nestandartinio svorio ir gabaritų krovinys. ELTA
 
Rektifikacinės kolonos pastatymas gamyklos teritorijoje numatytas antradienį nuo 7 val. ryto. Kolona bus iškeliama specialiu autokranu.
 
Krovinių transportavimas ir maršrutas buvo derinami su Lietuvos kelių policija ir Lietuvos automobilių kelių direkcija .Autotraukiniai nuo pat įvažiavimo į Lietuvą bus lydimi policijos automobilio.
 
„Linde Gas„ (buvusi AGA), teikianti pramonines dujas Lietuvoje, veikia nuo 1992 m. ir priklauso pirmaujančiai pasaulinei pramoninių dujų ir inžinerijos bendrovei „Linde“. Šių metų sausio mėn. AGA pakeitė pavadinimą ir oficialiai tapo „Linde Gas“.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.03.16; 06:22
print

2 komentarai

  • Tikrai ne menkas issukis atgabenti tokiu gabaritu krovini. Bet logistikos kompanijos tikrai stengiasi ir del klientu padaro atrodytu neimanomus darbus. Mes bendradarbiaujame su https://www.kdjupiter.lt/keliu-transportas kurie taip pat visuomet randa geriausia ir abiems pusems priimtina sprendima

  • Sutinku su Aurimu, kadangi logistika – didele verslo sritis, siu paslaugu tiekejai tikrai suinteresuoti patenkinti bet kokius klientu poreikius, nuo daliniu kroviniu iki stai tokiu nestandartiniu gabaritu. Ir geriausia, kad viena kompanija sugeba prisitaikyti prie situacijos. Mes su https://www.siramis.lt/lt/paslaugos/ftl bendradarbiaujame, bet tikiu, jog ir kiti stengiasi ir dirba tikrai gerai

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *